IT Architekt (integrácie, C# a Java aplikácie)

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Bratislava
Plat : 2 800 - 4 000 EUR €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba :

Informácie o ponuke:

Spoločnost - Grafton Recruitment Príležitosť pre skúseného IT architekta, ktorého láka rozsiahla IT infraštruktúra, návrh aplikácií a ich integrácie.
Ide o projekty v banke, spoluprácu vrámci interných IT tímov a taktiež s dodávateľmi IT riešení. Pozícia je zaujímavou výzvou pre skúsených architektov, ktorí majú záujem o prostredie banky a enterprise architektúru.

Náplň práce:
 • spolupráca s IT analytikom ohľadom požiadaviek na vývoj aplikácií, nových projektov či zmien
 • návrh nových aplikácií vyvíjaných interne či externými spoločnosťami
 • úzka spolupráca s IT biznis analytikmi a programátorskými tímami
 • zodpovednosť aj za celkovú IT architektúru IT systémov banky a ich integráciu (core banking, DWH, intranet, biznis aplikácie)
 • spolupráca pri implementácii IT riešení
 • zodpovednosť za dokumentáciu IT architektúry

Požiadavky

 • aspoň 5 ročné skúsenosti v IT oblasti
 • aspoň 2 ročné profesionálne skúsenosti s návrhom architektúry aplikácii
 • skúsenosti s microservices architektúrou
 • aspoň základné znalosti v oblasti C# alebo Java programovania
 • angličtina na pokročilej úrovni (B2 - schopnosť profesionálne komunikovať)

Benefity

 • flexibilný pracovný čas
 • príspevok na DDS
 • finančné bonusy
 • zľava na produkty spoločnosti

Doplňujúce informácie:

Súhlasím, aby moje osobné údaje boli zaznamenané v databáze spoločnosti Grafton Slovakia s. r. o. (ďalej ako „Spoločnosť“), s úradným sídlom Obchodná 2, 81101 Bratislava, a spracované Spoločnosťou a jej pobočkami (spolu ako „Spoločnosti“) na účely poskytnutia služieb v oblasti náboru zamestnancov ako sú uvedené v zakladacích listinách Spoločnosti v súlade so zákonom “Ochrana osobných údajov č. 122/2013 Z. z.” o ochrane osobných údajov. Potvrdzujem, že moje osobné údaje sú zverejnené dobrovoľne a som oprávnený mať k nim kedykoľvek prístup, meniť ich a dopĺňať. Ďalej súhlasím, že Spoločnosť smie spracovať moje osobné údaje na marketingové a štatistické účely.

Podobné pracovné ponuky

Plat: Dohodou
Mesto: Celá SR
Hľadám niekoho z východu Slovenska, kto má internetové rádio, alebo kto by išiel do projektu internetového rádia (rozhlasovej stanice), prípadne aj cez FM vysielač.
Pridané: 26.06.2019
Plat: 800€+doch. bonus +príplatky
Mesto: Nitra
-príprava technickej dokumentácie -výroba šablón, vzoriek dosiek plošných spojov -návrh príplatkov pre jednotlivé projekty -sledovanie tech. procesov -meranie rozmerov el. súčiastok ESD zo
Pridané: 24.06.2019
Plat: Dohodou
Mesto: Bratislava
Máte skúsenosť na pozícií účtovníka a chcete sa posunúť ďalej ? Staňte sa súčasťou medzinárodnej spoločnosti a zúročte Vaše doterajšie skúsenosti!
Pridané: 23.05.2019
Plat: Dohodou
Mesto: Šaľa
Staňte sa súčasťou medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti priemyselnej automatizácie ako Obchodný manažér a získajte príležitosť rozvíjať Vaše technické, ako aj obchodnícke
Pridané: 21.05.2019
Plat: 1300 € btt
Mesto: Bratislava
Pracujte v medzinárodnej spoločnosti ktorá si váži "jazykárov"! Ovládate francúzsky a taliansky jazyk? Pošlite CV a buďte súčasťou medzinárodnej spoločnosti.rn
Pridané: 21.05.2019
Plat: 850€ btt
Mesto: Bratislava
Vyznáte sa v autách a preferujete kancelársku prácu? Ak je Vaša odpoveď ÁNO, staňte sa Spracovateľom údajov v medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá predajom havarovaných vozidiel.
Pridané: 21.05.2019
Plat: 1350 € btt
Mesto: Bratislava
Chcete pracovať v oblasti riešenia škodových udalostí? Čítajte ďalej a staňte sa súčasťou stabilnej medzinárodnej spoločnosti!
Pridané: 21.05.2019
Plat: 1250 € btt
Mesto: Bratislava
Využívajte jazyky a buďte súčasťou medzinárodnej spoločnosti poskytujúcej komplexné automobilové služby.
Pridané: 21.05.2019
Plat: 1400 € BTT
Mesto: Bratislava
Využite svoje organizačné a komunikačné schopnosti ako asistentka oddelenia ľudských zdrojov a staňte sa súčasťou medzinárodne pôsobiacej spoločnosti.
Pridané: 21.05.2019
Plat: 1300 € btt
Mesto: Bratislava
Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá si váži jazykárov! Ovládate francúzsky a český jazyk? Pošlite CV a buďte súčasťou medzinárodnej spoločnosti.rn
Pridané: 21.05.2019
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.