Chceš sa stať daňovým špecialistom?

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Bratislava
Plat : 1 400 - 1 800 EUR €

Spoločnost - Grafton Recruitment Daňový konzultant s klasickým pracovným časom a komplexnou agendou? Možno si poviete: "Nemožné!" Avšak teraz máme pozíciu, kde to možné naozaj je. Máte možnosť uchádzať sa o prácu v menšom tíme 10 špecialistov.

Koho hľadáme? Daniara, ktorý pozná slovenskú legislatívu a má chuť sa učiť.

Čo bude Vašou náplňou?

Ako daňový konzultant budete riešiť celú zákazku od začiatku až do konca. Budete sa venovať transferovému oceňovaniu, pripravovať daňové analýzy pre veľké aj malé spoločnosti, zastupovať klientov pred správcami dane a venovať sa poradenstvu ako aj pre klientov, tak aj pre kolegov.

Radi Vám spoločnosť predstavíme u nás na pohovore, preto ak Vás pozícia zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Požiadavky

  • 2 roky skúseností v oblasti daní, prípadne v účtovníctve, kde ste boli zodpovedný aj za daňovú agendu
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (B2 úroveň) – komunikácia aj so zahraničnými klientami a spoluúčasť na rôznych stretnutiach
  • Chuť učiť sa, byť zodpovedný a komunikatívny

Benefity

Radi Vám benefity predstavíme osobne.

Súhlasím, aby moje osobné údaje boli zaznamenané v databáze spoločnosti Grafton Slovakia s. r. o. (ďalej ako „Spoločnosť“), s úradným sídlom Obchodná 2, 81101 Bratislava, a spracované Spoločnosťou a jej pobočkami (spolu ako „Spoločnosti“) na účely poskytnutia služieb v oblasti náboru zamestnancov ako sú uvedené v zakladacích listinách Spoločnosti v súlade so zákonom “Ochrana osobných údajov č. 122/2013 Z. z.” o ochrane osobných údajov. Potvrdzujem, že moje osobné údaje sú zverejnené dobrovoľne a som oprávnený mať k nim kedykoľvek prístup, meniť ich a dopĺňať. Ďalej súhlasím, že Spoločnosť smie spracovať moje osobné údaje na marketingové a štatistické účely.