Hľadáme upratovača/ ku

Lokalita :
Plat : 3,5 €

Hľadáme ženu/muža, na upratovanie a udržiavanie čistoty v automobilovom priemysle.

Náplň práce:
- upratovanie kancelárií
- upratovanie konferenčných miestností
- čistenie sociálnych a hygienických zariadení
- čistenie a umývanie spŕch, šatní
- vysýpanie smetných košov
- dopĺňanie hygienických potrieb
- prestávkové čistenie výrobných liniek

Miesto práce:
- Bratislava- Devínska nová Ves

Pracovná doba je od 6.00 do 15.30 cez pracovné dni

Termín nástupu: ihneď

Ponúkaný plat: 3,50€/hod.v čistom

V prípade záujmu nás kontaktujte emailom praca@traust.sk alebo na tel čísle 0907 842 092, 0917 920 781, od 9:00 do 17:00 hod. cez pracovné dni.

Požiadavky na zamestnanca:

Požadujeme
- ochota pracovať
- zodpovednosť
Plat
: 3,5 €
Mesto
: Bratislava
: praca@traust.sk
Telefón
: 0907842092
Web
: www.traust.sk