Lešenári do Francúzska

Lokalita : FR
Plat : 14,50 €

Informácie o ponuke:

Hľadáme 3 lešenárov s platným preukazom.

Nástup: ihned, zákazka na dlhodobo

Miesto výkonu práce: Bordeaux a okolie
(vinárska oblasť, priaznivé poveternostne podmienky, hodinka od mora)

Náplň práce: budú sa stavať lešenia zn. Leier, výšky do 20 m. Lešenia sa budú stavať pri bytovkách ale i priemyselných budovách.

SZČO - 14,50 eur/hod

HPP - 11,80 eur/hod

Hradená cesta, ubytovanie, pracovné oblečenie, ochranné pomocky ( aj popruhy)

Požiadavky na zamestnanca:

platný lešenársky preukaz

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

budú sa stavať lešenia zn. Leier, výšky do 20 m. Lešenia sa budú stavať pri bytovkách ale i priemyselných budovách.
Plat
: 14,50 €
Mesto
: Celá SR
: praca@cassco.eu
Telefón
: 0944900004
Web
: http://www.cassco-building.eu/sk/