PLANNING PROJECT EXPERT

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Bratislava
Plat : 1 600 - 2 500 EUR €

Spoločnost - Grafton Recruitment Ste expert v procese PLÁNOVANIA v oblasti projektového manažmentu? Máte skúsenosti s plánovaním medzinárodných projektov? Tak sa staň majiteľom procesu plánovania v medzinárodnej spoločnosti na pozícii PLANNING PROJECT EXPERT.

Vašou náplňou práce bude:
  • Zodpovednosť za proces plánovania projektu
  • Navrhovať zlepšovanie procesov a postupov prác na projekte
  • Rozvíjať súčasný postup plánovania a zefektívňovať ho
  • Zodpovedať za zostavenie plánu projektu, vedieť analyzovať všetky riziká projektu
  • Spravovať celkovú plánovaciu dokumentáciu
  • Stanovovať harmonogramu a postup projektu

Požiadavky

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
  • Znalosť programu SAP PODMIENKA
  • Ochota cestovať
  • Silné prezentačné schopnosti PODMIENKA

Benefity

Súhlasím, aby moje osobné údaje boli zaznamenané v databáze spoločnosti Grafton Slovakia s. r. o. (ďalej ako „Spoločnosť“), s úradným sídlom Obchodná 2, 81101 Bratislava, a spracované Spoločnosťou a jej pobočkami (spolu ako „Spoločnosti“) na účely poskytnutia služieb v oblasti náboru zamestnancov ako sú uvedené v zakladacích listinách Spoločnosti v súlade so zákonom “Ochrana osobných údajov č. 122/2013 Z. z.” o ochrane osobných údajov. Potvrdzujem, že moje osobné údaje sú zverejnené dobrovoľne a som oprávnený mať k nim kedykoľvek prístup, meniť ich a dopĺňať. Ďalej súhlasím, že Spoločnosť smie spracovať moje osobné údaje na marketingové a štatistické účely.