HR MANAGER

Lokalita : Trenčín
Plat : 2 000 - 2 200 EUR €

Spoločnost - Grafton Recruitment Hľadáme šikovného HR Managera do modernej spoločnosti.
Vieš sa orientovať v oblasti personálnej a mzdovej legislatívy?
Tvojou náplňou bude najmä:
  • riadenie HR oddelenia
  • zodpovednosť za personalistiku, mzdy, vzdelávanie, sociálnu starostlivosť o zamestnancov, adaptačný proces a hodnotenie zamestnancov
  • tvorba a zabezpečovanie personálnej politiky, stratégie a kontrolingu
  • plánovanie ľudských zdrojov
  • tvorba stratégie náboru
  • vyhľadávanie a výber zamestnancov, inzercia voľných pracovných miest
  • proces nástupu a výstupu pracovníkov
  • vedenie osobnej zložky zamestnanca
  • vzdelávacie aktivity
  • reporting personálnych aktivít vrcholovému manažmentu
  • prognózy v oblasti získavania ľudských zdrojov

Pracovný program je bohatý, čaká Ťa nový tím kolegov !

Požiadavky

  • VŠ (vyštudovaný v obore HR alebo inom príbuznom)
  • Min. 5 rokov praxe v oblasti HR
  • AJ na úrovni urovni B1
  • vodičský preukaz skupiny B
  • Word, excel, powerpoint - na pokročilej úrovni
  • znalosti v oblasti mzdového účtovníctva na pokročilej úrovni

Osobnostné predpokady:
  • manažéerske zručnosti
  • znalosť personánej a mzdovej legislatívy
  • skusenosti s tvorbou metodiky a interných predpisov
  • inovatívne myslenie
  • dynamickosť

Benefity

  • práca v modernej spoločnosti
  • výborné technické vybavenie
  • odborný rast a osobnostný rozvoj
  • podieľanie sa na zaujimavých projektoch
  • zľava na služby vlastnej cestovnej kancelárie
  • mimoriadne ročné odmeny

Súhlasím, aby moje osobné údaje boli zaznamenané v databáze spoločnosti Grafton Slovakia s. r. o. (ďalej ako „Spoločnosť“), s úradným sídlom Obchodná 2, 81101 Bratislava, a spracované Spoločnosťou a jej pobočkami (spolu ako „Spoločnosti“) na účely poskytnutia služieb v oblasti náboru zamestnancov ako sú uvedené v zakladacích listinách Spoločnosti v súlade so zákonom “Ochrana osobných údajov č. 122/2013 Z. z.” o ochrane osobných údajov. Potvrdzujem, že moje osobné údaje sú zverejnené dobrovoľne a som oprávnený mať k nim kedykoľvek prístup, meniť ich a dopĺňať. Ďalej súhlasím, že Spoločnosť smie spracovať moje osobné údaje na marketingové a štatistické účely.
Plat
: 2 000 - 2 200 EUR €
Mesto
: Trenčín
: michaela.otrusina@grafton.sk
Telefón
: (+421) 32 3211 321
Web
: www.grafton.sk