ekonóm na zš

Lokalita : Nová Bošáca
Plat : 750 €

Hľadáme účtovníka/účtovníčku s ekonomickým vzdelaním, resp. praxou s komplexným vedením účtovníctva – ideálne na podobnej pozícii v školstve.
Náplň práce:
- komplexné vedenie účtovníctva
- evidencia a účtovanie faktúr
- účtovanie interných dokladov
- spracovanie ročnej účtovnej závierky
- spracovanie miezd, účtovných výkazov a pod.

Požiadavky na zamestnanca:

Znalosť práce s PC
internet, World, Excel,..

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Ponúkaný plat: 750€, resp. v súlade so zákonom č. 553/2003 Z.z. v závislosti od dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe.
Plat
: 750 €
Mesto
: Bánovce nad Bebravou
: zssmsnovabosaca@gmail.com
Telefón
: 0911 240 783
Web
: zsnovabosaca.edupage.org