PROCESNÝ INŽINIER

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Trenčín
Plat : 1 000 - 1 600 EUR €

Spoločnost - Grafton Recruitment Hľadáme PROCESNÝCH INŽINIEROV = ASAP!
Náš klient rozširujeme tím a preto ak sa pokladáš za príjemného a zdravo-sebavedomého človeka, ktorý sa vie nadchnúť pre prácu v procesoch, potom sa určite ozvi ! Čakajú ťa nasledovné činnosti:
  • starostlivosť o existujúce procesy pre montážne linky
  • optimalizácia procesov na montážnych liniek
  • analýza problémov v procese a navrhovanie riešení
  • vypracovávanie a aktualizovanie pracovných postupov
  • zavedenie novej technológie do procesu
  • rozdelenie montáže na jednotlivé operácie, tvorba návrhu logistiky dodávok na montážne linky
  • reporting

Požiadavky

  • SŠ (technický smer)
  • skúsensoti s výrobnými procesmi
  • analytické myslenie
  • nadšenie pre tímovú prácu

Benefity

Súhlasím, aby moje osobné údaje boli zaznamenané v databáze spoločnosti Grafton Slovakia s. r. o. (ďalej ako „Spoločnosť“), s úradným sídlom Obchodná 2, 81101 Bratislava, a spracované Spoločnosťou a jej pobočkami (spolu ako „Spoločnosti“) na účely poskytnutia služieb v oblasti náboru zamestnancov ako sú uvedené v zakladacích listinách Spoločnosti v súlade so zákonom “Ochrana osobných údajov č. 122/2013 Z. z.” o ochrane osobných údajov. Potvrdzujem, že moje osobné údaje sú zverejnené dobrovoľne a som oprávnený mať k nim kedykoľvek prístup, meniť ich a dopĺňať. Ďalej súhlasím, že Spoločnosť smie spracovať moje osobné údaje na marketingové a štatistické účely.

Podobné pracovné ponuky

Plat: 1500
Hledáme managera projektu sportovních kurzů pro děti v Bratislavě. V Praze fungujeme již na více než 50 základních školách a rychle se rozrůstáme. Nyní chceme více zpřístupnit sport
Pridané: 17.04.2019
Plat: 1 300 - 1 600 EUR
Mesto: Košice
Náplň práce: Vypracovávanie HW schém a navrhovanie plošných spojov podľa zadania Tvorba výrobnej dokumentácie pre výrobu Spolupráca s CAD designerom pri
Plat: 1 400 - 1 600 EUR
Máte radi výzvy? Baví Vás nákup a radi komunikujete v cudzom jazyku? Využite príležitosť a buďte pri budovaní nového oddelenia. Budete mať príležitosť využiť Vaše skúsenosti a scho
Plat: 2000
Mesto: Trenčín
Sústavné preverovanie, vylepšovanie pracovného procesu a služieb s cieľom min. nákladov na nekvalitnú výrobu a znižovanie rizika v záujme spokojnosti zákazníka. - Zastupuje záujmy zák
Pridané: 16.04.2019
Plat: 1000
Mesto: Senica
Firma Next-Level prijmeme nových kolegov na pozície: – junior manager, – administratívno-klientsky pracovník. Náplň práce: – aktívna komunikácia s klientom – práca na PC
Pridané: 11.04.2019
Plat: 1 500 - 1 800 EUR
Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Obchodný manažér OEM. Hlavnou náplňou práce bude: aktívna akvizícia nových zákazníkov, budo
Plat: 1 100 - 1 600 EUR
Chceš sa stať súčasťou projektového tímu a zúčastňovať sa na medzinárodných projektoch, kde budeš mať vo svojej kompetencii nákup potrebných služieb a komodít. Ak ovládaš plynule
Pridané: 06.04.2019
Plat: 2 000 - 3 700 EUR
Máš vody HR preplávané a vieš viesť tým ľudí pre ktorých budeš ako kapitán na lodi ľudských zdrojov ? Výborne ! My hľadáme skúseného HR riaditeľa do výrobnej spoločnosti v Bratis
Pridané: 05.04.2019
Plat: 1 100 - 1 200 EUR
Na tejto pozícii budete mať neobmedzené príležitosti v úspešnej spoločnosti ako COORDINATOR pre PROPERTY MANAGERA.Tvojou pracovnou náplňou bude: Riadenie lízingový zmlúv
Pridané: 04.04.2019