premeňte svoj voľný čas na peniaze s Oriflame

Miesto brigády : Celé Slovensko
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba :
Plat : 100 €

Stačí Vám 50€, 100€ alebo chcete niekoľko stoviek eur mesačne?

Hľadáme aktívnych a ambicióznych ľudí od veku 20 až 65 rokov. Hľadáme aktívne, cieľavedomé, zodpovedné ženy a mužov, ktorých láka pracovať s rôznymi druhmi kozmetiky, wellness produktov, produktov pre zdravie a doplnkami.

Sme švédska firma Oriflame s portfóliom rôzneho druhu kozmetiky, ktorý je žiadaný po celom svete. Účinky výrobkov uvidíte hneď, ako začnete spoluprácu. Flexibilná pracovná doba, zaškolenie, kariéra, odmeny.

UŽ ŽIADNE VSTÁVANIE RÁNO O ŠIESTEJ !!!

Ideálna šanca pre Vás pridať sa ku spúste spokojných zákazníkov tejto firmy. Skvelý tovar za skvelé ceny. Nákupy so stálou zľavou 20% na všetok tovar. Nakupujte ihneď po registrácii. Žiadne povinnosti, iba VÝHODY, DARČEKY, AKCIE. Katalóg po registrácii ZADARMO.

AKÉ SÚ VÝHODY BYŤ ČLENKOU/ČLENOM ?
-20% zľava na všetky objednávky.
-Kozmetické výrobky zadarmo.
-Týždenné a víkendové ponuky až 75% zľave.
-Možnosť platby na faktúru s 14 dňovou splatnosťou.
-100% záruka na vrátenie financií v prípade nespokojnosti zákazníka.
-V prípade sprostredkovania tovaru 20% zisk.
- Čo je výhoda, s Oriflame si môžete privyrobiť už od veku 15 rokov, čo v bežnom zamestnaní až od 17 rokov.
- Pravidelnosť objednávok si určíte sama.

Nakupujete z pohodlia vášho domova, len keď potrebujte a koľko práve potrebujete.

Požiadavky na brigádnika:

Požadujeme:
-pripojenie k internetu
-seriózny prístup k práci
- práca hlavne na PC

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Ponúkame:
- flexibilnú pracovnú dobu
- rastúce finančné ohodnotenie
- darčeky, jednorázové odmeny
- práca bez stresu, bez mrzutého šéfa
- zaškolenie priamo z domu - rady ako byť úspešnou/úspešným
- najlepší tým na Slovensku

Náplň práce:
-kopírovanie a vkladanie inzercie
-odpovedanie záujemcom na inzeráty
-budovanie si svojej štruktúry

Doplňujúce informácie:

Práca z pohodlia domova, vhodná pre ženy aj mužov
Len pre vážnych záujemcov. Podrobné informácie zašlem na mail, teším sa na spoluprácu s Vami. :-)
Plat
: 100 €
Mesto
: Celá SR
: jana.danielova38@gmail.com
Telefón
Web
Všetky brigády Brigády v Bratislave Brigády v Košiciach Brigády v Nitre

Ďalšie zaujímavé brigády

Plat: 8,62
Nástup: 28.04.2024
Pracovná doba: 14:00 - 20:00
Mesto: Bratislava
Ahoj! Láka Ťa brigáda v obchodnom reťazci? Náš klient hľadá šikovných brigádnikov, ktorí budú pracovať s registračnými pokladňami. Pracuje sa na dennej zmene aj dlhodobo. Pri práci z
Pridané: 24.04.2024
Plat: 5,10
Nástup: 25.04.2024
Pracovná doba: 07:00 - 14:30
Plat: 5,00
Nástup: 24.04.2024
Pracovná doba: 15:00 - 19:30
Mesto: Trenčín
Hľadáme šikovných brigádnikov, chlapcov aj dievčatá na triedenie zásielok v známej logistickej spoločnosti zaoberajúcej sa zásielkami. Primárne ide o zásielky s menším rozmerom a prác
Plat: 4,50
Nástup: 26.04.2024
Pracovná doba: 13:30 - 20:00
Mesto: Košice
Hľadáme šikovných brigádnikov na pomocné práce pre známu predajňu športových potrieb. Konkrétne sa jedná o upratovanie kabínok, prenášanie rôzneho drobného materiálu, rezanie kartó
Plat: 8,62
Pracovná doba: 07:00 - 15:00
Ahoj! Láka ťa brigáda v medzinárodnom obchodnom reťazci? Prijmi túto výzvu. Náš klient hľadá šikovných brigádnikov, ktorí budú dokladať rôzny tovar, napr. potraviny, drogériu, nápo
Plat: 4,50
Nástup: 29.04.2024
Pracovná doba: 14:30 - 20:00
Plat: 4,50
Nástup: 30.04.2024
Plat: 6,47
Nástup: 27.04.2024
Plat: 5,00
Pracovná doba: 08:00 - 18:00
Plat: 6,47
Pracovná doba: 11:00 - 21:00