DPH ŠPECIALISTA

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Bratislava
Plat : 1 600 - 2 100 EUR/mes. €

Spoločnost - Grafton Recruitment Hľadáme kandidáta na daňové oddelenie! Máte skúsenosti s DPH? Je Vám známe prostredie z auditu?

Vašou náplňou bude:
  • Pravidelné sledovanie prichádzajúcich otázok ohľadom DPH a oznámení o audite
  • Správa a zlepšovanie vzťahov so zodpovednými daňovými úradmi v regióne
  • Komunikácia s regionálnymi daňovými manažérmi
  • Hodnotenie rizík DPH
  • Spolupráca s ostatnými DPH tímmi za účelom zlepšovania procesov
  • Zabezpečovanie súladu so všetkými zúčastnenými stranami

Požiadavky

  • Komunikačná a písomná znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni (B2)
  • SŠ / VŠ ekonomického smeru
  • Minimálne 2 roky skúseností v nepriamych daniach
  • Výhodou je znalosť účtovných princípov
  • Znalosť SAP taktiež výhodou
  • Pokročilá znalosť MS Office ( Word, Excel, PowerPoint)

Benefity

  • Práca v medzinárodnej spoločnosti
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Možnosti profesionálneho rastu
  • Odborné a jazykové vzdelávanie
  • Zaujímavý sociálny program
  • 13. plat

Súhlasím, aby moje osobné údaje boli zaznamenané v databáze spoločnosti Grafton Slovakia s. r. o. (ďalej ako „Spoločnosť“), s úradným sídlom Obchodná 2, 81101 Bratislava, a spracované Spoločnosťou a jej pobočkami (spolu ako „Spoločnosti“) na účely poskytnutia služieb v oblasti náboru zamestnancov ako sú uvedené v zakladacích listinách Spoločnosti v súlade so zákonom “Ochrana osobných údajov č. 122/2013 Z. z.” o ochrane osobných údajov. Potvrdzujem, že moje osobné údaje sú zverejnené dobrovoľne a som oprávnený mať k nim kedykoľvek prístup, meniť ich a dopĺňať. Ďalej súhlasím, že Spoločnosť smie spracovať moje osobné údaje na marketingové a štatistické účely.