NÁKUPCA

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Bratislava
Plat : 1 300 - 1 800 EUR/mes. €

Spoločnost - Grafton Recruitment Významná medzinárodná spoločnosť obsadzuje pozíciu NÁKUPCA.

Náplňou práce bude:
  • Zodpovednosť za nákup a tvorbu stratégie pre zverené komodity (ako plech, sklo, kov, hliník)
  • Vyhľadávanie nových dodávateľov na lokálnej a globálnej úrovni
  • Vedenie obchodných rokovaní, vyjednávanie cien a uzatváranie rámcových zmlúv
  • Zodpovednosť za aktuálnych dodávateľov
  • Renegociácia zmluvných podmienok s existujúcimi klientami
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Aspoň 3 roky skúsenosti
  • Znalosti z oblasti technologických procesov a strojárskych technológií PODMIENKOU
  • Znalosti čítania technických výkresov PODMIENKOU
  • Plynulá znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka PODMIENKOU
  • Dobrá znalosť EXCELU PODMIENKOU
  • Znalosť Sap VYHODOU
  • Komunikačné a organizačné zručnosti
  • Flexibilita, ochota cestovať

Benefity

Spoločnosť Vám vo svojom balíku benefitov ponúka:
  • Ročný bonus
  • Vianočný príspevok
  • Zdravotné balíčky

Súhlasím, aby moje osobné údaje boli zaznamenané v databáze spoločnosti Grafton Slovakia s. r. o. (ďalej ako „Spoločnosť“), s úradným sídlom Obchodná 2, 81101 Bratislava, a spracované Spoločnosťou a jej pobočkami (spolu ako „Spoločnosti“) na účely poskytnutia služieb v oblasti náboru zamestnancov ako sú uvedené v zakladacích listinách Spoločnosti v súlade so zákonom “Ochrana osobných údajov č. 122/2013 Z. z.” o ochrane osobných údajov. Potvrdzujem, že moje osobné údaje sú zverejnené dobrovoľne a som oprávnený mať k nim kedykoľvek prístup, meniť ich a dopĺňať. Ďalej súhlasím, že Spoločnosť smie spracovať moje osobné údaje na marketingové a štatistické účely.