Kuchár pre hotel (4*) v historickom centre Bratislavy

Lokalita : Bratislava
Plat : 840 EUR brutto + odmeny do výšky 360 EUR + možnosť ďalších mimoriadnych odmien €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : krátky/ dlhý týždeň

Hotel priamo v historickom centre Bratislavy hľadá do svojho tímu novú posilu na pozícu Kuchár!

Na pozíciu Kuchár hľadáme zodpovedného, šikovného človeka s chuťou do práce.

Požiadavky na zamestnanca:

- spoľahlivosť
- flexibilita
- pozitívny prístup k práci

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- príprava jedál podľa Á la Carte menu
- príprava občerstvenia na akcie - svadby, plesy, kongresy, atď.
- starostlivosť o čistotu a poriadok v kuchyni
- dodržiavanie hygienických štandardov

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Našli sa v tejto práci? V tom prípade nám určite pošlite Váš štruktúrovaný životopis. Prosím nezabudnite doplniť aj text: Odoslaním životopisu na e-mail lucia.chlupova@hrqgroup.com v zmysle zákona o ochrane osobných údajov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise prevádzkovateľom HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.

Svoj súhlas dávam na dobu 5 rokov a beriem na vedomie, že súhlas je možné kedykoľvek odvolať pred uplynutím danej lehoty a to prostredníctvom e-mailu na adresu (recepcia@hrqgroup.com) alebo písomnou formou zaslaním na adresu spoločnosti HRQ SK s. r. o. so sídlom Pribinova 25, 811 09 Bratislava.
Prevádzkovateľ prehlasuje, že v prípade písomnej žiadosti dotknutej osoby o ukončenie spracúvania pred uvedenou lehotou, budú jej osobné údaje vymazané v lehote 30 dní od doručenia odvolania súhlasu.
Plat
: 840 EUR brutto + odmeny do výšky 360 EUR + možnosť ďalších mimoriadnych odmien €
Mesto
: Bratislava
: lucia.chlupova@hrqgroup.com
Telefón
: 0903 415 081
Web
: http://www.hrqgroup.com/