Manažér Banská Bystrica

Lokalita : Banská Bystrica
Plat : 1500 €

Informácie o ponuke:

Manažér
Na prácu manažéra hľadáme samostatných, progresívnych mladých ľudí, ktorí vedia pracovať v tíme, pod stresom a hlavne, ktorí zvládajú výborne delegovanie úloh ako aj time management.

Požiadavky na zamestnanca:

Aká bude tvoja náplň:

Riadenie obchodného tímu konzultantov spolu so sledovaným a nastavovaním procesov v tíme. Rokovania s VIP klientmi, firemnými zákazníkmi a s nimi spojená realizácia obchodných prípadov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Naše hlavné motto znie: Nie sú dôležité skúsenosti a prax ALE CHUŤ PRACOVAŤ!
Do tebou zvolenej pozície ťa zaučíme, zabezpečíme ti podklady a vysvetlíme všetko potrebné!

Smerodajnými bodmi sú pre nás práca v tíme, kariérny rast a zodpovednosť za výsledky.
Ak si sa v týchto bodoch našiel, máš vysoký predpoklad, že práve toto bude tvoj Dream Job!

Doplňujúce informácie:

Viac informácií nájdete na: www.peniazeok.sk
Plat
: 1500 €
Mesto
: Celá SR
: okpeniaze@gmail.com
Telefón
: +421905864926
Web
: www.peniazeok.sk