Ponuka práce

Lokalita : Pezinok
Plat : 300 €

Nová pracovná príležitosť! Z dôvodu rozširovania nášho tímu, otvárania nových kancelárií hľadáme nové tváre.

Pozície:
-vedúci obchodnej skupiny
- administratívno-klientsky pracovník
-manažérske pozície
Práca vhodná aj ako brigáda/privyrobenie si

Ponúkame:
- flexibilný pracovný čas
- kvalitné zaškolenie na danú pozíciu
- rýchly kariérny rast
- zaujímavé platové ohodnotenie (v závislosti od výkonu a chuti pracovať) 250 € - 1800 €
- bohatý benefitný program
- mladý dynamický kolektív
-školenia zdarma

Pôsobíme v mestách Pezinok, Modra, Bratislava, Senica.

Požiadavky na zamestnanca:

Požadujeme:
- stredoškolské vzdelanie
- komunikatívnosť
- ochota a chuť vzdelávať sa
- cieľavedomosť a dobrá nálada

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Medzinárodná obchodno - ekonomická firma zaoberajúca sa kontrolou a plánovaním na finančnom trhu. Pomoc pri riešení rôznych situácií na finančnom trhu, nastavenie plánov na základe stratégie šitej na mieru pre fyzické a právnické osoby - malé a stredné podniky, audit už existujúcich portfólií. Spolupracujeme s viacerými renomovanými spoločnosťami v rámci Slovenska aj EÚ, medzi inými napr. najväčšia maklérska spoločnosť v EU - OVB Holding AG.

V prípade záujmu poslať životopis s tel. kontaktom na mail: nextlevelponuky @centrum.sk
Plat
: 300 €
Mesto
: Pezinok
: nextlevelponuky@centrum.sk
Telefón
: 0940649017
Web