RECRUITER JUNIOR / ŠPECIALISTA NÁBOROV (anglický jazyk)

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nitra
Plat : 800 - 1 000 EUR/mes. €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba :

Spoločnost - Grafton Recruitment Pre nášho klienta do Levíc, významnú a stabilnú spoločnosť pôsobiacu celosvetovo, hľadáme šikovného a skúseného RECRUITERA:

Hlavná náplň práce:
  • Účasť na výberových konaniach a zabezpečenie ich plynulého priebehu
  • Vedenie osobných pohovorov s uchádzačmi v oblasti náboru white-collar zamestnancov
  • Tvorba a zadávanie inzercie
  • Práca s osobnými údajmi zamestnancov, správa databázy zamestnancov
  • Organizácia a účasť na pracovných veľtrhoch a akciách zameraných na nábor pracovnej sily
  • Spolupráca s internými oddeleniami
  • Reporting nadriadenému

Požiadavky

Požiadavky na úspešného kandidáta:
  • Predchádzajúca skúsenosť v oblasti recruitingu v trvaní aspoň 1 - 2 roky
  • Aktívna komunikácia v anglickom jazyku
  • Dobré PC zručnosti
  • Schopnosť viesť pohovor
  • Komunikatívnosť, výborné prezentačné zručnosti
  • Samostatnosť pri práci
  • Zodpovednosť a lojálnosť

Benefity

Súhlasím, aby moje osobné údaje boli zaznamenané v databáze spoločnosti Grafton Slovakia s. r. o. (ďalej ako „Spoločnosť“), s úradným sídlom Obchodná 2, 81101 Bratislava, a spracované Spoločnosťou a jej pobočkami (spolu ako „Spoločnosti“) na účely poskytnutia služieb v oblasti náboru zamestnancov ako sú uvedené v zakladacích listinách Spoločnosti v súlade so zákonom “Ochrana osobných údajov č. 122/2013 Z. z.” o ochrane osobných údajov. Potvrdzujem, že moje osobné údaje sú zverejnené dobrovoľne a som oprávnený mať k nim kedykoľvek prístup, meniť ich a dopĺňať. Ďalej súhlasím, že Spoločnosť smie spracovať moje osobné údaje na marketingové a štatistické účely.