System Admin (Linux + Windows) v DevOps prostredí

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Bratislava
Plat : Dohodou

Spoločnost - Grafton Recruitment Hľadáme skúseného sytem admina, ktorý chce spravovať infraštruktúru v DevOps kultúre.

Náplň práce:
  • správa virtuálnych Windows a Linux serverov
  • správa infraštruktúry na private cloude
  • podieľanie sa na návrhu a implementácii architektúry infraštruktúry
  • monitoring a riešenie vzniknutých problémov
  • zodpovednosť za bezpečnosť infraštruktúry (správa firewallov)
  • DevOps automatizácia (Ansible, Chef, Puppet)

Požiadavky

  • skúsenosť s administráciou Linux a Windows serverov
  • skúsenosť s load balancermi
  • znalosť DevOps toolov
  • aktívna angličtina

Benefity

  • finančné bonus
  • flexibilný pracovný čas
  • home office

Súhlasím, aby moje osobné údaje boli zaznamenané v databáze spoločnosti Grafton Slovakia s. r. o. (ďalej ako „Spoločnosť“), s úradným sídlom Obchodná 2, 81101 Bratislava, a spracované Spoločnosťou a jej pobočkami (spolu ako „Spoločnosti“) na účely poskytnutia služieb v oblasti náboru zamestnancov ako sú uvedené v zakladacích listinách Spoločnosti v súlade so zákonom “Ochrana osobných údajov č. 122/2013 Z. z.” o ochrane osobných údajov. Potvrdzujem, že moje osobné údaje sú zverejnené dobrovoľne a som oprávnený mať k nim kedykoľvek prístup, meniť ich a dopĺňať. Ďalej súhlasím, že Spoločnosť smie spracovať moje osobné údaje na marketingové a štatistické účely.