Asistentka predaja do Swarovski Polus, TPP

Lokalita : Polus, Bratislava
Plat : 800 €

Do predajne Swarovski Polus hľadáme novú kolegyňu na pozíciu asistentky predaja na TPP. Hľadáme niekoho, kto má veľmi rád prácu s ľuďmi a zaujíma sa o najnovšie trendy. Pracovná doba: 9:30 do 21:00 (krátky/dlhý týždeň). Plat: 800€ brutto plus odmeny za plnenie plánu. Nástup ihneď. Životopisy prosím posielajte na mail alebo volajte na uvedené t.č.

Požiadavky na zamestnanca:

- komunikatívnosť
- zodpovednosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- aktívny predaj (aktívne oslovenie zákazníka, ponuka doplnkového tovaru, atď.)
- práca s pokladňou
- práca s tovarom (dokladanie, cenenie, sezónna dekorácia, atď.)
Plat
: 800 €
Mesto
: Bratislava
: a.majlingova@gmail.com
Telefón
: 0915837763
Web

Podobné pracovné ponuky

Plat: 3,10 €/hod. + príplatky
Mesto: Spišská Nová Ves
Dokladanie tovaru do regálov, denné aj nočné zmeny, možnosť výberu zmien. Potrebný je zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.
Pridané: 20.08.2018
Plat: 2,90 €/hod.
Mesto: Poprad
Dokladanie tovaru v obchodnom reťazci, brigáda je aktuálna do konca roka 2018. Ide o nepravidelnú brigádu podľa potrieb klienta. Ponuka je vhodná pre dôchodcov.
Plat: 1200
Mesto: Dolný Kubín
Práca s tabletom v teréne. Evidencia OM energií. Vhodné pre absolventov bez praxe, zaškolíme. Dohodnite si termín osobného pohovoru - Marko Bodas 0919 355 056. Nástup možný ihneď. Firm
Plat: 1200
Mesto: Žilina
Práca s tabletom v teréne. Evidencia OM energií. Vhodné pre absolventov bez praxe, zaškolíme. Dohodnite si termín osobného pohovoru - Michal Gajdoš 0915345500. Nástup možný ihneď. Fir
Plat: 1200
Mesto: Nitra
Práca s tabletom v teréne. Evidencia OM energií. Vhodné pre absolventov bez praxe, zaškolíme. Dohodnite si termín osobného pohovoru - Marián Fabián 0948838363. Nástup možný ihneď. Fi
Plat: 1200
Mesto: Trenčín
Práca s tabletom v teréne. Evidencia OM energií. Vhodné pre absolventov bez praxe, zaškolíme. Dohodnite si termín osobného pohovoru - Roman Polák 0911705385. Nástup možný ihneď. Firma
Plat: 1200
Mesto: Banská Bystrica
Práca s tabletom v teréne. Evidencia OM energií. Vhodné pre absolventov bez praxe, zaškolíme. Dohodnite si termín osobného pohovoru - Marek Sabaka 0949116974. Nástup možný ihneď. Firma
Plat: 1200
Mesto: Komárno
Práca s tabletom v teréne. Evidencia OM energií. Vhodné pre absolventov bez praxe, zaškolíme. Dohodnite si termín osobného pohovoru - Jozef Dobrovodský 0950689151. Nástup možný ihneď.
Plat: 1200
Práca s tabletom v teréne. Evidencia OM energií. Vhodné pre absolventov bez praxe, zaškolíme. Dohodnite si termín osobného pohovoru - Michal Jambor 0911151247. Nástup možný ihneď. Fi
Plat: 3,20 €/hod. brutto + príplatky
Dokladanie tovaru do regálov na predajnej ploche, denné zmeny. Potrebný je zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.