Asistentka predaja do Swarovski Polus, TPP

Lokalita : Polus, Bratislava
Plat : 800 €

Do predajne Swarovski Polus hľadáme novú kolegyňu na pozíciu asistentky predaja na TPP. Hľadáme niekoho, kto má veľmi rád prácu s ľuďmi a zaujíma sa o najnovšie trendy. Pracovná doba: 9:30 do 21:00 (krátky/dlhý týždeň). Plat: 800€ brutto plus odmeny za plnenie plánu. Nástup ihneď. Životopisy prosím posielajte na mail alebo volajte na uvedené t.č.

Požiadavky na zamestnanca:

- komunikatívnosť
- zodpovednosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- aktívny predaj (aktívne oslovenie zákazníka, ponuka doplnkového tovaru, atď.)
- práca s pokladňou
- práca s tovarom (dokladanie, cenenie, sezónna dekorácia, atď.)
Plat
: 800 €
Mesto
: Bratislava
: a.majlingova@gmail.com
Telefón
: 0915837763
Web

Podobné pracovné ponuky

Plat: 4,90 EUR/hod. + stravný lístok 3,80€
Mesto: Košice
- práca s hotovosťou a registračnou pokladňou - práca na skrátený pracovný pomer - pracovná zmluva - zdravotný preukaz pre prácu s potravinami je podmienkou - skúsenosť s prácou na regis
Pridané: 25.05.2018
Plat: 3,70€
- obsluha zákazníkov - práca s registračnou pokladňou - vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného
Plat: 3,80€
- práca na obsluhovom pulte - lahôdky - profesionálna obsluha zákazníka - komunikácia so zákazníkom - obsluha teplého/studeného pultu - obsluha nerezových nástrojov - vykonávanie inventú
Plat: 3,80 €
Mesto: Senec
- práca na pokladni - pomocné práce na predajni - dokladanie tovaru
Plat: 3,80€/hod. brutto
- obsluha zákazníka na úseku lahôdok - komunikácia so zákazníkom - obsluha teplého a studeného pultu - obsluha nárezových strojov - dokladanie tovaru - vykonávanie inventúry na úseku l
Plat: 800 - 1 000 EUR/mes.
Bavia Vás moderné technológie, mechanické a elektrické práce? Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu servisných technikov. Vašou náplňou práce bude: Ser
Plat: 4 - 5 EUR/hod.
Využite príležitosť pracovať na čiastočný úväzok Vašou náplňou práce bude: Administratívna podpora spoločnosti Rezervácie hotelov, leteniek a pod. pre
Plat: 4,27€/hod.
- vyberať na ploche predajne tovar, ktorý si presne určil zákazník internetového predaja alebo najlepšiu možnú náhradnú variantu tohto tovaru. - v prípade potreby poskytovať pomoc aj zá
Pridané: 24.05.2018
Plat: Dohodou
Mesto: Celá SR
Práca, ktorú Vám ponúkam, je nenáročná a vhodná pre každého. REFUNDO je niečo ako LYONESS, registrujte sa a registrujte si ľudí - nič to nestojí a môžete na tom len zarobiť. REFU
Zaregistrujte sa na tejto nižšie uvedenej web stránke (zdarma) a môžete vyhľadávať nových členov pre eshopy (kamarátov, priateľov, známych...), za každého máte spolu sumu 4,20 eur. Ko