Asistentka predaja do Swarovski Polus, TPP

Lokalita : Polus, Bratislava
Plat : 800 €

Do predajne Swarovski Polus hľadáme novú kolegyňu na pozíciu asistentky predaja na TPP. Hľadáme niekoho, kto má veľmi rád prácu s ľuďmi a zaujíma sa o najnovšie trendy. Pracovná doba: 9:30 do 21:00 (krátky/dlhý týždeň). Plat: 800€ brutto plus odmeny za plnenie plánu. Nástup ihneď. Životopisy prosím posielajte na mail alebo volajte na uvedené t.č.

Požiadavky na zamestnanca:

- komunikatívnosť
- zodpovednosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- aktívny predaj (aktívne oslovenie zákazníka, ponuka doplnkového tovaru, atď.)
- práca s pokladňou
- práca s tovarom (dokladanie, cenenie, sezónna dekorácia, atď.)
Plat
: 800 €
Mesto
: Bratislava
: a.majlingova@gmail.com
Telefón
: 0915837763
Web

Podobné pracovné ponuky

Plat: 5,44€/hod. + stravné lístky 3,80€
Náplňou práce bude: - blokovanie tovaru na pokladni, správne vydávanie hotovosti zákazníkovi - zodpovednosť za dopĺňanie tovaru na predajnej ploche - práca v sklade predajne - prívetivosť
Pridané: 15.02.2019
Plat: Dohodou
Mesto: Žilina
Vypĺňanie informácií do tabletu. Nie je potrebná prax, zaškolíme. NAPÍŠTE VAŠE CELÉ MENO, TELEFONICKÝ KONTAKT A DOHODNITE SI TERMÍN POHOVORU. Sme stabilná spoločnosť, aktuálne m
Pridané: 14.02.2019
Plat: 1000
Do nášho kamenného obchodu s kočíkmi a autosedačkami hľadáme asistenta/tku predaja.
Mesto: Celá SR
Hľadáte zárobok popri zamestnaní, štúdiu, MD alebo dôchodku. Ste cieľavedomí a podnikaví ľudia s chuťou pracovať a učiť sa novým veciam. Ponúkame prácu s príjemnými ľuďmi, podpo
Pridané: 11.02.2019
Plat: 1500
Hladame pre obchodnu spoločnosť Forever living products ludí s obchodným duchom,prax v sieťovom marketingu vítana nie však podmienkou.
Pridané: 06.02.2019
Hladame pre nasu spolocnost Forever living produkts par sikovnych ludi s obchodnym duchom ,ktory hladaju zmenu vo svojom zivote.Ziskate viac casu pre seba,rodinua viac penazi.Nevyžadujeme žiadne pop
Pridané: 02.02.2019
Plat: 1200
Mesto: Bánovce nad Bebravou
Od roku 1996, v súčasnosti s viac ako 30.000 zákazníkmi v 3 krajinách Európy, patria k najlepším predajcom ručného náradia, dielenských potrieb, zariadenia prevádzok a ochranných pracovn
Pridané: 31.01.2019
Plat: 700 - 900 EUR
Si absolvent strednej školy alebo externista? Hľadáme šikovného absolventa, ktorý bude vytvárať manuál v strojárskej výrobe. Budeš vytvárať evidenciu interných produktov tak, že keď s
Pridané: 23.01.2019
Hľadáme seriózne a spoľahlivé ženy alebo mužov, ktorí si chcú privyrobiť popri práci, na materskej dovolenke alebo dôchodku. Zarábajte v pohodlí Vášho domova a získavajte darčeky, pl
Pridané: 22.01.2019
Plat: 940
Chceš pracovať v úspešnej neustále sa rozvíjajúcej obchodnej spoločnosti? Tak určite napíš! Hľadáme kolegov aj v iných regiónoch. Práca na TPP.
Pridané: 18.01.2019