Stavebne prace - Nemecko

Lokalita : Nemecko
Plat : Dohodou

Personalna Agentura Flexjob Sp. z o.o. ( Certyfikace Nr 4895) prijme do hlavniho pracovniho pomeru zkusenou partiu aj jednotlivcov na stavebne prace. Hladame murarov, fasadnikov, stecharov, tesarov atd. Jedna se o praci v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca:

vyucní list v oboru a/nebo víceleta dolozena praxe v oboru
- nemcina na komunikativní urovni - uchazec se musí samostatne dorozumet na pracovisti, pochopit zadany ukol
- zkusenosti se specialním náradím a stroji
- slusne vystupovaní a vyborna pracovní disciplína
- samostatnost
- ridicsky prukaz a vlastní automobil

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

-nabizeny plat : 1800 euro – 2500 euro (hrubeho)/mesic
-seriozne jednani a moznost dlhodobej spoluprace
-nemecka pracovni zmluva
-ubytovanie je zabezpecene zamestnavatelom
-zdravotni a socialni pojisteni dle nemeckych predpisu
-vyborna organizace prace – po celou dobu trvani pracovniho pomeru je s vami v kontaktu zkuseny disponent

Doplňujúce informácie:

zivotopis poslat na : rekrutacja@flexjob.pl
Tel. +48327465740
Tel. +48327460146
Flexjob Sp.z o.o.
ul. Ogrodowa 5
47-470 Racibórz
Plat
: Dohodou
Mesto
: Celá SR
: info@flexjob.pl
Telefón
: +48327460725
Web
: www.flexjob.pl