Obchodný zástupca v oblasti gastronómie

Lokalita : Slovensko
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď

Spúšťame novú divíziu, na ktorú hľadáme šikovných a skúsených obchodníkov z oblasti gastronómie, ktorých úlohou by bolo zavedenie skvelého nového produktu na Slovenskom trhu pre menšie gastronomické podniky.

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť zaoberajúca sa už 14-ty rok predajom a distribúciou vysokokvalitných kuchynských výrobkov spúšťa novú divíziu na oslovenie novej cieľovej skupiny, ktorou sú menšie gastro podniky.
Oblasť pôsobenia:
Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, rôzne typy obchodov)

Požiadavky na zamestnanca:

Ste našim ideálnym kandidátom a chceme sa s vami stretnúť, ak:

- Máte skúsenosti a prax v oblasti predaja produktov gastro
- Aj momentálne sa zaoberáte obchodom a rád/rada by ste si rozšírili svoj sortiment
- Rád/rada oslovujete nových klientov, nerobí vám problém dohodnúť si a absolvovať stretnutie a prezentáciu.
- Bez problémov komunikujete s ľuďmi, udržiavate dlhodobé obchodné vzťahy.
- Ste energický, cieľavedomý, zodpovedný a samostatný.
- Máte výborné organizačné schopnosti a time manažment, viete dotiahnuť veci do konca.
- Viete premýšľať komplexne a v súvislostiach, ste aktívny a otvorený v komunikácii.
- Zaujíma vás oblasť gastronómie a zdravého životného štýlu
- Máte vlastné auto
- Ovládate Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
- Vodičský preukaz skupiny B

Ak ste sa v našej ponuke našli, spĺňate väčšinu požadovaných vlastností a znalostí, obchod je pre vás výzva a chcete si zarobiť peniaze, pošlite nám svoje CV na info @ egoline.sk

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Čakajú na vás tieto úlohy:
• vyhľadávanie a akvizícia nových klientov
• starostlivosť o klientov
• prezentácia výrobku
• pravidelný obchodný reporting
. príprava a aktualizácia plánov predaja
• administratívne činnosti súvisiace s uzatvorením obchodného prípadu
• plnenie zadaného obchodného plánu
• monitoring konkurencie
. Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom
upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.

Doplňujúce informácie:

Upresnenie platových podmienok:
Bližšie informácie vám radi poskytneme na pohovore. Využite výhodu nadštandardného odmenenia, ktoré bude poskytnuté len pre prvých 3 obchodných zástupcov.

Plat
: Dohodou
Mesto
: Celá SR
: info@egoline.sk
Telefón
: 0908795964
Web
: www.egoline.sk