!!! Operátor/ka výroby, vodič/ka VZV s UBYTOVANÍM SR

Lokalita : Trnava, Voderady
Plat : 700 €

Hľadáme kandidátov na pozíciu operátor/ka výroby a vodič/ka VZV.

Pracujte pre spoločnosť, ktorá je jednou s najväčších v distribúcii a výrobe automobilových interiérov – kompletné sedacie systémy, elektronické produkty a elektrické rozvádzacie systémy.

Miesto výkonu práce sú Voderady okres Trnava, Slovenská republika.

Požiadavky na zamestnanca:

o manuálnu zručnosť
o precíznosť
o zodpovedný prístup k práci
o samostatnosť, kvalita
o fyzickú zdatnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

o skladanie predných autosedačiek podľa predpísaných postupov
o práca na 3 smeny (7.5 hodiny)
o čisté pracovné prostredie
o pre vodičov VZV máme jednoduchú prácu v sklade
o práca na výrobnej linke

Doplňujúce informácie:

o výhodné mzdové podmienky od 700 do 900€/mesiac
o stravenka za každú smenu vo výške 3,38€
o bezplatná doprava autobusmi zo smerov Senec, Pezinok, Trnava, Jelky, Hlohovec
o prémie + 20% výkonnostný a dochádzkový bonus
o práca v stabilnej spoločnosti na trvalí pracovný pomer na dobu neurčitú
o ubytovanie ZADARMO

S NAMI MÁTE ISTOTU ZAMESTNANIA ! ! !

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu ma kontaktujte na t.č. +421 948 846 222, +420 604 142 829 alebo pošlite životopis na nabor2@amikov.com
Plat
: 700 €
Mesto
: Trnava
: nabor2@amikov.com
Telefón
: 0948846222
Web