Predavačka mäsa a údenín - Žilina, Martin

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Žilina, Martin
Plat : 550 €

Informácie o ponuke:

Ponúkame:

* pracovnú zmluvu alebo brigádnickú dohodu
* dobré pracovné podmienky
* stabilné pracovné miesto
* nástup ihneď, alebo podľa dohody

Pracovná doba:
* pondelok-sobota dvojzmenný pracovný režim
6:00-13:30; 13:00-20:30,
* nedeľa jednozmenný 6:00-16:30

Miesto výkonu práce (Žilina): Vysokoškolákov 37, Žilina
(firemná predajňa MAKOVEC v Kauflande)

Miesto výkonu práce (Martin): Košútska 10643/3A, Martin

Požiadavky na zamestnanca:

Požadujeme:

* zodpovedný prístup k práci
* vhodnú komunikáciu so zákazníkmi

Predpoklady:

* zdravotný preukaz
* znalosti z predaja mäsa a údenín sú výhodou
* skúsenosti s prácou na pokladni vítané
* nevyučené zaučíme a zaškolíme

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Pracovná náplň:
* predaj mäsa a mäsových výrobkov, práca s pokladňou, komunikácia so zákazníkmi

Doplňujúce informácie:

Typ pracovného vzťahu:
* pracovná zmluva alebo brigádnická dohoda

Mzdové podmienky:
* základ 522 Eur + mesačné odmeny v závislosti od tržby 150 – 300 Eur, polročné prémie

Podobné pracovné ponuky

Plat: 2,759€/ hod. + 4€ stravný lístok
Mesto: Dunajská Streda
Dokladanie tovaru do regálov a upratovacie práce v obchodnom reťazci Pracovná doba: 10:00-22:00 a 22:00-10:00 Preprava zabezpečená zo smeru: Komárno -Tôň- Veľký Meder- Dunajská Streda
Pridané: 20.10.2018
Plat: 1 000 - 1 100 EUR
Mesto: Nitra
Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti v oblasti Excelu, reportov, tabuliek a administratívy v jednom na pozícii ADMINISTRATION ANALYST. Čaká na Vás rôzn
Plat: 4,50€ + bonus
Nenáročná brigáda pre každého, či už ste študent, dôchodca alebo nezamestnaný . Práca je od 10.12.2018 - 31.12.2018. Školenie a taktiež pyrotechnický preukaz zabezpečíme. - pomoc pr
Plat: 4,00€
- plynulá obsluha zákazníkov - práca s registračnou pokladňou - dokladanie tovaru - vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného
Pridané: 19.10.2018
Plat: 4,30€/hod.
- práca s pokladňou - komunikácia so zákazníkom, obsluha zákazníka - pomoc na predajni - podieľanie sa na chode predajne - udržiavanie čistoty a poriadku v predajni Zmeny: - sú 8 ale
Plat: 4,00 €/ hod. + SL 3,60 €+ príplatky podľa zákonníka práce
Mesto: Trenčín
- práca na pokladni - dokladanie tovaru - práca na lahôdkovom úseku -flexibilný pracovný úväzok
Plat: 4,00 €/hod. + SL 3,60 € + príplatky podľa zákonníka práce
Mesto: Ilava
Plat: 3,40€
- dokladanie tovaru do regálov - kontrola záruk - upratovacie práce v obchodnom reťazci
Pridané: 18.10.2018
Plat: 1200
Práca s tabletom v teréne. Evidencia OM energií. Vhodné pre absolventov bez praxe, zaškolíme. Dohodnite si termín osobného pohovoru - Michal Jambor 0911151247. Nástup možný ihneď. Fi