MÁŠ RÁD PRÁCU S ČÍSLAMI, EXCELOM A HĽADÁŠ ZAUJÍMAVÚ POZÍCIU? MY JU MÁME!

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Žilina
Plat : 1 000 - 1 100 EUR/mes. €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba :

Spoločnost - Grafton Recruitment Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Administration Analyst.

Náplň práce:
  • príprava rôznorodých typy reportov (info o predajnosti produktov, marketing reporty, úspešnosť nového produktu, demografické reporty a pod.)
  • sumarizácia reportov v rámci tímu
  • vytváranie objednávok a monitoring rozpočtu
  • práca s databázou a interným systémom
  • rôzne ad hoc administratívne úlohy podľa pokynov nadriadeného

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Znalosť MS Excel na pokročilej úrovni (znalosť v/h lookup funkcií, kontingenčných tabuliek, výhodou je znalosť makier)
  • Anglický jazyk na úrovni mierne pokročilý (level B1)
  • Motivácia pre administratívny typ práce
  • Príjemné vystupovanie, prezentácia

Benefity

+ 13,6 plat
Trainings & development
Life and accident insurance
Flexible working time
Supplementary pension insurance
Meal allowance
Additional vacation days
Flexible benefits vouchers

Súhlasím, aby moje osobné údaje boli zaznamenané v databáze spoločnosti Grafton Slovakia s. r. o. (ďalej ako „Spoločnosť“), s úradným sídlom Obchodná 2, 81101 Bratislava, a spracované Spoločnosťou a jej pobočkami (spolu ako „Spoločnosti“) na účely poskytnutia služieb v oblasti náboru zamestnancov ako sú uvedené v zakladacích listinách Spoločnosti v súlade so zákonom “Ochrana osobných údajov č. 122/2013 Z. z.” o ochrane osobných údajov. Potvrdzujem, že moje osobné údaje sú zverejnené dobrovoľne a som oprávnený mať k nim kedykoľvek prístup, meniť ich a dopĺňať. Ďalej súhlasím, že Spoločnosť smie spracovať moje osobné údaje na marketingové a štatistické účely.