Zaujímajú Vás dáta, analýzy a chceli by ste kariéru v HR?

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Bratislava
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba :

Spoločnost - Grafton Recruitment Chceli by ste začať kariéru, alebo sa posunúť ďalej v oblasti HR? Zaujímajú Vás analýzy a práca s dátami? Chceli by ste sa podieľať na otvorení úplne nového oddelenia, nastavovať procesy a cestovať po Európe?

Renomovaná výrobná spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu práve otvára nové oddelenie, ktoré bude podporovať všetky oddelenia HR z pobočiek po celej Európe. Spoločnosť hľadá zamestnancov do nového tímu (na začiatku 3 ľudia), ktorí by spracovávali dáta o všetkých zamestnancoch spoločnosti, robili analýzy a pripravovali reporty.

Pracovná náplň bude zahŕňať aj cestovanie (20-30% pracovného času) po ostatných pobočkách v rámci Európy, za účelom spolupráce a prípadnej diskusie na zlepšenie pracovných postupov.

Vaša pracovná náplň bude zahŕňať:
  • budete spracovávať dáta o zamestnancoch (úroveň seniority, platovú úroveň, kde zamestnanec pracuje, atď.)
  • starostlivosť o kompletný „life cycle“ manažment (od nástupu zamestnanca, zaškolenie, starostlivosť, až po jeho prípadný odchod)
  • v počiatočnej fáze sa budete podieľať na spustení nového oddelenia, príp. nastavení interných postupov a procesov
  • budete robiť interné audity v databáze, pripravovať analýzy pre rôzne projekty a pripravovať reporty pre manažment (vedenie sídli v Nemecku)

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou (komunikácia na dennej báze)
  • pokročila úroveň ovládania programu Excel- kontingenčné tabuľky, vlookup, atď.
  • ochota cestovať
  • skúsenosti v oblasti HR výhodou
  • znalosť nemeckého, talianskeho, španielskeho alebo maďarského jazyka výhodou
  • samostatnosť, komunikatívnosť a analytické myslenie

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme. Medzi ďalšie benefity patria 13 plat., flexibilný pracovný čas, ktorý si viete prispôsobiť podľa svojich potrieb, jazykové kurzy na zlepšenie Vašej angličtiny a mnoho ďalších.

Súhlasím, aby moje osobné údaje boli zaznamenané v databáze spoločnosti Grafton Slovakia s. r. o. (ďalej ako „Spoločnosť“), s úradným sídlom Obchodná 2, 81101 Bratislava, a spracované Spoločnosťou a jej pobočkami (spolu ako „Spoločnosti“) na účely poskytnutia služieb v oblasti náboru zamestnancov ako sú uvedené v zakladacích listinách Spoločnosti v súlade so zákonom “Ochrana osobných údajov č. 122/2013 Z. z.” o ochrane osobných údajov. Potvrdzujem, že moje osobné údaje sú zverejnené dobrovoľne a som oprávnený mať k nim kedykoľvek prístup, meniť ich a dopĺňať. Ďalej súhlasím, že Spoločnosť smie spracovať moje osobné údaje na marketingové a štatistické účely.