COST CONTROLLER s anglickým jazykom

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nitra
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba :

Spoločnost - Grafton Recruitment V súčasnosti hľadáme šikovného a skúseného kandidáta na pozíciu COST CONTROLLER pre významnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť.

Hlavná pracovná náplň zahŕňa:
  • Kalkulácie výrobných nákladov
  • Analýzy dosiahnutých výsledkov oproti plánovaným
  • Vyhodnotenie efektívnosti priameho personálu a spotreby materiálu
  • Vyhodnocovanie mesačných prémií pre priamy personál
  • Mesačný reporting pre manažment
  • Analýza investícií spoločnosti z viacerých hľadísk, analýza nákladovosti
  • Komunikácia s výrobou na pravidelnej báze

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce požiadavky:
  • Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Plynulá znalosť anglického jazyka ALEBO nemeckého jazyka
  • Požadovaná je aspoň 3 ročná predchádzajúca skúsenosť v oblasti controllingu z výrobnej spoločnosti
  • Veľmi dobrá užívateľská úroveň MS Excel - denné využitie, výhodou je znalosť SAP
  • Samostatnosť pri plnení zadaných úloh
  • Logické myslenie
  • Zmysel pre analytickú prácu
  • Dobré numerické zručnosti

Benefity

Určite na Vás čaká:
  • Príjemné a neformálne pracovné prostredie
  • Odmeny vo forme finančných bonusov
  • Možnosť navštevovať interné a plne hradené jazykové kurzy
  • Flexibilita v príchode a odchode do práce
  • Teambuildingové a iné akcie organizované pre zamestnancov

Súhlasím, aby moje osobné údaje boli zaznamenané v databáze spoločnosti Grafton Slovakia s. r. o. (ďalej ako „Spoločnosť“), s úradným sídlom Obchodná 2, 81101 Bratislava, a spracované Spoločnosťou a jej pobočkami (spolu ako „Spoločnosti“) na účely poskytnutia služieb v oblasti náboru zamestnancov ako sú uvedené v zakladacích listinách Spoločnosti v súlade so zákonom “Ochrana osobných údajov č. 122/2013 Z. z.” o ochrane osobných údajov. Potvrdzujem, že moje osobné údaje sú zverejnené dobrovoľne a som oprávnený mať k nim kedykoľvek prístup, meniť ich a dopĺňať. Ďalej súhlasím, že Spoločnosť smie spracovať moje osobné údaje na marketingové a štatistické účely.