interný špecialista

Lokalita : Trenčianske Teplice, Nová Dubnica, Trenčin
Plat : Dohodou

Hľadáme mladých, dravých ľudí, ktorý sa neboja naberať skúsenosti a posúvať ich ďalej. Hlavne ľudí, ktorý majú chuť pracovať a zarábať, samostatnú jednotku s dôrazom na flexibilitu.

Požiadavky na zamestnanca:

min.stredoškolské vzdelanie
ovládanie PC
komunikatívnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

servis klientom
práca s kmeňom
telefonovanie
reporting
administratíva
Plat
: Dohodou
Mesto
: Nová Dubnica
: monika.skundova@os.allianzsp.sk
Telefón
: 0903263661
Web

Podobné pracovné ponuky

Plat: Dohodou
Mesto: Nitra
Vypĺňanie informácií do tabletu. Nie je potrebná prax, zaškolíme. NAPÍŠTE VAŠE CELÉ MENO, TELEFONICKÝ KONTAKT A DOHODNITE SI TERMÍN POHOVORU v NITRE. Sme stabilná spoločnosť, aktu
Pridané: 22.10.2019
Vypĺňanie informácií do tabletu. Nie je potrebná prax, zaškolíme. NAPÍŠTE VAŠE CELÉ MENO, TELEFONICKÝ KONTAKT A DOHODNITE SI TERMÍN POHOVORU v BRATISLAVE. Sme stabilná spoločnosť,
Mesto: Komárno
Vypĺňanie informácií do tabletu. Nie je potrebná prax, zaškolíme. NAPÍŠTE VAŠE CELÉ MENO, TELEFONICKÝ KONTAKT A DOHODNITE SI TERMÍN POHOVORU V KOMÁRNE. Sme stabilná spoločnosť, a
Mesto: Banská Bystrica
Vypĺňanie informácií do tabletu. Nie je potrebná prax, zaškolíme. NAPÍŠTE VAŠE CELÉ MENO, TELEFONICKÝ KONTAKT A DOHODNITE SI TERMÍN POHOVORU v BANSKEJ BYSTRICI. Kontaktná osoba - ma
Mesto: Trenčín
Vypĺňanie informácií do tabletu. Nie je potrebná prax, zaškolíme. NAPÍŠTE VAŠE CELÉ MENO, TELEFONICKÝ KONTAKT A DOHODNITE SI TERMÍN POHOVORU V TRENČÍNE. Sme stabilná spoločnosť,
Plat: 5€/hod.
• Práca na 2 zmeny (6.00-14:00, 14.00-22.00) • Profesionálna komunikácia s externými a internými zákazníkmi • Registrovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich vozidiel z areálu • Kon
Plat: 900
Mesto: Celá SR
- Výhodné platové podmienky 891,89 EUR / hod + 10% výkonnostnej prémie + dochádzkový bonus. - Možnosť ubytovania zadarmo. - Práca v stabilnej spoločnosti na hlavný pracovný pomer na
Plat: 900 EUR/brutto, 1000 EUR/brutto po skúšobnej dobe
- Príprava podkladov na fakturáciu a fakturácia - Evidencia, sledovanie a urgencie pohľadávok a záväzkov - Realizácia bankových platieb a spravovanie firemnej pokladne - Spolupráca s externo
Plat: 940€ /základ+ odmeny/
Mesto: Malacky
- Logistická podpora, zabezpečenie plynulého chodu pracovnej zmeny, - Príjem a výdaj tovaru, - zásobovanie výroby výrobným materiálom, - systematické uskladňovanie a distribúcia komple
Pridané: 21.10.2019
Mesto: Trnava
Hľadáme skúsenú a príjemnú administratívnu pracovníčku a asistentku riaditeľa.