Učiteľka v detských súkromných jasliach

Lokalita : Levice
Plat : Dohodou
Termín nástupu : 01.09.2017

Informácie o ponuke:

Hľadáme učiteľku do nášho tímu v jasličkách Drobčekovo.
Učiteľku s pedagogickým vzdelaním, na trvalý pracovný pomer s príjemným vystupovaním, s empatickým a láskavým vzťahom k deťom, s organizačnými schopnosťami a s trvalým alebo prechodným pobytom v okrese Levice.
Termín nástupu:1.9.2017 príp.aj skôr

Požiadavky na zamestnanca:

Pedagogické vzdelanie- predškolská a elementárna pedagogika príp. iný pedagogický smer
Prax- výchova a vzdelávanie detí
AJ- mierne pokročilý
Microsoft Word, Excel- mierne pokročilý
Vodičský preukaz B

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí,
- plnenie programu výchovy a vzdelávania podľa osnov
- vedenie detí k samostatnosti
- hygiena detí
- realizácia hier a aktivít

Žiadosti a životopisy posielajte mailom drobcekovo.dc@gmail.com Reagujeme iba na žiadosti spĺňajúce podmienky.
Plat
: Dohodou
Mesto
: Levice
: drobcekovo.dc@gmail.com
Telefón
: 0904696060
Web
: www.drobcekovo-dc.sk