OPERÁTOR

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Trnava
Plat : 800 EUR/mes. €

Spoločnost - Grafton Recruitment Náš klient Vám ponúka príležitosť pracovať ako OPERÁTOR formovacej linky.

Vašou náplňou práce bude:
  • Obsluha lisu pri výrobe tehál
  • Jednoduchá obsluha strojného zariadenia

Práca na RANNÉ, POOBEDNÉ a NOČNÉ zmeny (2 dni ranná zmena, 2 dni poobedná zmena, 2 dni voľno)

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Vzdelanie technického smeru výhodou
  • Spoľahlivosť a zodpovednosť

Benefity

Súhlasím, aby moje osobné údaje boli zaznamenané v databáze spoločnosti Grafton Slovakia s. r. o. (ďalej ako „Spoločnosť“), s úradným sídlom Obchodná 2, 81101 Bratislava, a spracované Spoločnosťou a jej pobočkami (spolu ako „Spoločnosti“) na účely poskytnutia služieb v oblasti náboru zamestnancov ako sú uvedené v zakladacích listinách Spoločnosti v súlade so zákonom “Ochrana osobných údajov č. 122/2013 Z. z.” o ochrane osobných údajov. Potvrdzujem, že moje osobné údaje sú zverejnené dobrovoľne a som oprávnený mať k nim kedykoľvek prístup, meniť ich a dopĺňať. Ďalej súhlasím, že Spoločnosť smie spracovať moje osobné údaje na marketingové a štatistické účely.