VODIČ VZV - BOLERÁZ

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Trnava
Plat : 950 EUR/mes. €

Spoločnost - Grafton Recruitment Ak chcete pracovať ako VODIČ VZV, tak hľadáme práve Vás!

Vašou náplňou práce práce bude:
  • Vyvážanie výrobkov z výrobného pásu expedičnej linky do externého skladu

Práca na RANNÉ, POOBEDNÉ a NOČNÉ zmeny (2 dni ranná zmena, 2 dni poobedná zmena, 2 dni voľno)

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Skúsenosti s prácou na VZV
  • Oprávnenie na VZV
  • Zodpovedný prístup

Benefity

Súhlasím, aby moje osobné údaje boli zaznamenané v databáze spoločnosti Grafton Slovakia s. r. o. (ďalej ako „Spoločnosť“), s úradným sídlom Obchodná 2, 81101 Bratislava, a spracované Spoločnosťou a jej pobočkami (spolu ako „Spoločnosti“) na účely poskytnutia služieb v oblasti náboru zamestnancov ako sú uvedené v zakladacích listinách Spoločnosti v súlade so zákonom “Ochrana osobných údajov č. 122/2013 Z. z.” o ochrane osobných údajov. Potvrdzujem, že moje osobné údaje sú zverejnené dobrovoľne a som oprávnený mať k nim kedykoľvek prístup, meniť ich a dopĺňať. Ďalej súhlasím, že Spoločnosť smie spracovať moje osobné údaje na marketingové a štatistické účely.