SAP FI Konzultant pre zahraničné projekty

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Bratislava
Plat : Dohodou

Spoločnost - Grafton Recruitment Hľadáte spoločnosť, kde sa budete ďalej rozvíjať ako SAP FI konzultant? Chcete využívať angličtinu a pracovať na rozsiahlych zahraničných projektoch?
Máme pre Vás príležitosť na rast ako SAP FI Konzultant.

Náplň práce:
  • podpora na 2. a 3. úrovni pre SAP FI
  • spolupráca na za implementačných a rozvojových projektoch
  • zodpovednosť za konfiguráciu a testovanie nových funkcionalít SAP FI
  • údržba systému
  • riešenie chýb a problémov
  • príprava dokumentácie k funkcionalitám

Požiadavky

  • skúsenosť ako SAP FI konzultant
  • znalosť SAP CO a FI-TV výhodou
  • analytické myslenie a schopnosť riešiť problémy

Benefity

  • nadštandardné finančné ohodnotenie
  • možnosť kariérneho rastu
  • vzdelávanie
  • sickdays
  • permanentka do športových zariadení

Súhlasím, aby moje osobné údaje boli zaznamenané v databáze spoločnosti Grafton Slovakia s. r. o. (ďalej ako „Spoločnosť“), s úradným sídlom Obchodná 2, 81101 Bratislava, a spracované Spoločnosťou a jej pobočkami (spolu ako „Spoločnosti“) na účely poskytnutia služieb v oblasti náboru zamestnancov ako sú uvedené v zakladacích listinách Spoločnosti v súlade so zákonom “Ochrana osobných údajov č. 122/2013 Z. z.” o ochrane osobných údajov. Potvrdzujem, že moje osobné údaje sú zverejnené dobrovoľne a som oprávnený mať k nim kedykoľvek prístup, meniť ich a dopĺňať. Ďalej súhlasím, že Spoločnosť smie spracovať moje osobné údaje na marketingové a štatistické účely.