WELLNESS TRENER

Lokalita : Liptovsky Mikulas
Plat : 600 €

Informácie o ponuke:

Wellness Trener/Poradca
•kariérny rast
•flexibilná pracovná doba
•možnosť dosiahnuť vyššie príjmy
•môžete pracovať buď naplno alebo čiastočne
•praca z domu

Požiadavky na zamestnanca:

vek:18

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Poradenstvo, konzultácie a služby poskytované klientom v oblasti vnútornej výživy - detoxikácia, výživa a regenerácia organizmu, zlepšovanie životného štýlu a zdravia, zdravé chudnutie, športová výživa a pohybové aktivity. Zostavenie výživových programov a úprava stravy klientom.
Plat
: 600 €
Mesto
: Liptovský Mikuláš
: miso.sintaj@gmail.com
Telefón
: 0910478495
Web