PERSONÁLNY KONZULTANT / -KA

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Trenčín
Plat : 700 - 1 600 EUR/mes. €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba :

Spoločnost - Grafton Recruitment Máte skúsenosti s recruitmentom? Chcete získať zaujímavú seniorskú pozíciu medzi najlepšími? Je tu jedinečná príležitosť pre Váš profesionálny a kariérny rast.

Do nášho trenčianskeho tímu hľadáme skúseného personálneho konzultanta, dynamickú osobnosť, ktorá myslí “out of the box” a vie podávať kvalitné výsledky.

Vašou zodpovednosťou bude vedenie projektov, zastrešenie komplexného projektu od získania klienta až po obsadenie pracovnej pozície.

Náplň práce zahŕňa:
  • identifikovanie klienta
  • prezentovanie služieb spoločnosti
  • dohadovanie a uzatváranie zmluvných podmienok
  • starostlivosť a udržiavanie vzťahu s klientmi
  • vyhľadávanie vhodných kandidátov na základe zadania
  • vedenie osobných pohovorov
  • prezentácia pracovných možností
  • účasť na veľkých náborových projektoch
  • personálne poradenstvo novým investorom
  • a iné špecializované projekty v HR.

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať:
  • VŠ vzdelanie, technického smeru výhodou
  • Praktická skúsenosť v HR, recruitmente pripadne obchode
  • Veľmi dobrá znalosť Anglického jazyka
  • Zákaznícky orientovaná osobnosť
  • Samostatnosť a pracovná dynamika
  • Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Tímový hráč
  • Obchodné zručnosti

Benefity

  • dynamická a samostatná práca
  • úvodné zaškolenie
  • ďalší rozvoj a vzdelávanie
  • teambuildingové aktivity
  • motivujúci príjem
  • denné využitie cudzích jazykov

Súhlasím, aby moje osobné údaje boli zaznamenané v databáze spoločnosti Grafton Slovakia s. r. o. (ďalej ako „Spoločnosť“), s úradným sídlom Obchodná 2, 81101 Bratislava, a spracované Spoločnosťou a jej pobočkami (spolu ako „Spoločnosti“) na účely poskytnutia služieb v oblasti náboru zamestnancov ako sú uvedené v zakladacích listinách Spoločnosti v súlade so zákonom “Ochrana osobných údajov č. 122/2013 Z. z.” o ochrane osobných údajov. Potvrdzujem, že moje osobné údaje sú zverejnené dobrovoľne a som oprávnený mať k nim kedykoľvek prístup, meniť ich a dopĺňať. Ďalej súhlasím, že Spoločnosť smie spracovať moje osobné údaje na marketingové a štatistické účely.