Umývač riadov / pomocník v kuchyni v hoteli - HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Lokalita : ostrov Vlieland, Holandsko
Plat : 10,18 €
Termín nástupu : Ihneď

UMÝVAČ RIADOV/POMOCNÍK V KUCHYNI V HOTELI- HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Krajina: Holandsko
Miesto práce: Ostrov Vlieland - Holandsko.
Náplň práce: Pre holandského zamestnávateľa hľadáme muža, ktorý bude pracovať v luxusnom 4* modernom hoteli na holandskom ostrove Vlieland.
Náplňou práce je umývanie riadov a pomocné práce v kuchyni. V hoteli už pracujú slováci.

Požiadavky:
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - NUTNÁ
- ochota pracovať dlhodobo, min. 6 mesiacov a viac
- predchádzajúce pracovné skúsenosti na danej pozícii - výhodou, nie však podmienkou
Nástup do práce / termíny: Ihneď.

Mzda:
Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:

Pracovníci od 18 - 20 rokov:
6,72 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

Pracovníci od 21 rokov a viac:
9,43 Eur brutto/hodina + príplatok 8 % holiday money

Mzda je vyplácaná každý týždeň na holandský alebo slovenský účet podľa Vášho výberu.

Strava: Zabezpečená zamestnávateľom (3x denne raňajky, obed, večera)
Ubytovanie:

Ubytovanie: Zabezpečené zamestnávateľom za poplatok 55 Eur
týždenne, strhávané z platu pracovníka.
(dvaja pracovníci na izbe)
Po príchode do Holandska nehradíte žiadne poplatky
ani depozity za ubytovanie, poplatok za ubytovanie je
ztrhávaný zo mzdy pracovníka.

Pracovná doba: Pracuje sa 36-40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Dĺžka kontraktu: Min. 6 mesiacov s možnosťou predĺženia.
Poistenie: Hradené podľa holandskej legislatívy.
Poskytujeme Vám kompletné poradenstvo a informácie o nevyhnutných náležitostiach potrebných pred vycestovaním do zahraničia aj po návrate späť na Slovensko. Zabezpečíme Vám príručku s dôležitými informáciami. Poskytujeme Vám našu asistenciu počas pracovného pobytu v zahraničí/.

Ešte pred Vaším vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať podrobne vypracovaný životopis v anglickom jazyku + fotografiu. Váš záujem nám potvrdte aj telefonicky.

Základné informácie o ponuke

Plat
10,18 €
Kontakt
Europersonnel
info@europersonnel.sk
Telefón
0917721626
Webstránka
www.europersonnel.sk
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Pomocné práce
Pridané
12. 09. 2017