Absolventská prax - Recruitment Assistant

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Košice
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba :

Spoločnost - Grafton Recruitment Si absolvent VŠ/SŠ r. 2016?

Máš záujem a ambíciu pracovať v oblasti recruitmentu, ale chýba Ti relevantná prax?
Posielaš žiadosti o prijatie do zamestnania a stále dostávaš negatívne odpovede pre nedostatok skúseností? Poď to zmeniť!

Ak si absolvenst SŠ/VŠ evidovaný/á minimálne 1 mesiac na UPSVaR v Košiciach a máš menej ako 26 rokov a rád by si sa uplatnil/a v oblasti HR - pošli nám svoje CVčko!

Náplňou tvojej práce bude:
  • byť na pol roka členom nášho super tímu :-)
  • recruitment support pre tím našej košickej pobočky
  • pre - selekcia životopisov a práca s internou databázou
  • vyhľadávanie vhodných kandidátov/ searching
  • telefonický kontakt s kandidátmi/ prescreening
  • práca s interným IS
  • osobný, e-mailový a telefonický kontakt s kandidátmi
  • súvisiaca administratíva
  • reporty, prieskumy, štatistiky

Požiadavky

Kandidát/ka by mal/a spĺňať nasledujúce kritériá:
  • evidovaný/á na ÚPSVaR v Košiciach po dobu minimálne 1 mesiac ku termínu nástupu
  • vek do 26 rokov
  • VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa, prípadne SŠ ( Obchodná akadémia, bilinguálne gymnázium )
  • anglický jazyk na plynulej komunikatívnej úrovni = denná komunikácia v anglickom jazyku
  • kladný vzťah k administratívnej práci = systematickosť, prioritizácia úloh
  • výborné komunikačné zručnosti v telefonickom ako aj osobnom kontakte
  • výborná znalosť práce s balíkom MS Office
  • proaktivita,samostatnosť, dynamika a tímový duch

Benefity

  • získanie praktických skúseností pre absolventov SŠ/VŠ v oblasti recruitmentu
  • zaujímavá práca v dynamickom a mladom pracovnom tíme
  • účasť na teambuildingových aktivitách
  • možnosti kariérneho rozvoja a rozšírenie možnosti uplatnenia na trhu práce formou
  • komplexné kariérne poradenstvo

Súhlasím, aby moje osobné údaje boli zaznamenané v databáze spoločnosti Grafton Slovakia s. r. o. (ďalej ako „Spoločnosť“), s úradným sídlom Obchodná 2, 81101 Bratislava, a spracované Spoločnosťou a jej pobočkami (spolu ako „Spoločnosti“) na účely poskytnutia služieb v oblasti náboru zamestnancov ako sú uvedené v zakladacích listinách Spoločnosti v súlade so zákonom “Ochrana osobných údajov č. 122/2013 Z. z.” o ochrane osobných údajov. Potvrdzujem, že moje osobné údaje sú zverejnené dobrovoľne a som oprávnený mať k nim kedykoľvek prístup, meniť ich a dopĺňať. Ďalej súhlasím, že Spoločnosť smie spracovať moje osobné údaje na marketingové a štatistické účely.