NEMECKO, ÍRSKO - ELEKTRIKÁRI

Lokalita : Portlaoise-Írsko, Bremmen - Nemecko
Plat : 13 - 15 €
Termín nástupu : Ihneď

Pre prácu v Írsku hľadáme 2 kandidátov na pozíciu elektrikár technik.

Pre pracovisko v Nemecku hľadáme elektrikárov na inštalácie v novostavbách 300 apartmánov s okamžitým nástupom, práca zahŕňa kompletnú elektromontáž od sekania a pokladania vedení, zapájania koncových spotrebičov, vypínačov, zásuviek a rozvodných skríň.

Požiadavky na zamestnanca:

- prax ako elektrikár, elektrotechnik, elektromechanik
- prax pri zapájaní rozvádzačov a ovládacích panelov
- prax pri montáži a zapájaní panelov v továrenskom prostredí
- schopnosť čítať elektrotechnické výkresy a zapájanie zariadení (panelov) podľa nich
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

ÍRSKO - Náplňou práce je je poskladanie rozvodnej skrine, upevnenie zadného panela, montáž a zapájanie ovládacích panelov, pripájanie a káblovanie vedení na automatizovaných zariadeniach. Úvodný kontrakt je na 3 mesiace s veľkou pravdepodobnosťou na trvalý pracovný pomer.

Ubytovanie:zamestnávateľ pomôže s ubytovaním na pešiu vzdialenosť od pracoviska v cene cca 60€ / týždeň.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite CV v anglickom jazyku pre Írsko a nemeckom jazyku pre Nemecko + fotografiu na email info@inboxagency.sk alebo nás kontaktujte na tel: 0908 63 44 71

Základné informácie o ponuke

Plat
13 - 15 €
Kontakt
Ing. Róbert Jopek
info@inboxagency.sk
Telefón
0908 634 471
Webstránka
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Elektrotechnický priemysel
Pridané
26. 05. 2017