Ponuka bez jazykových znalosti !!! Práca v závode - spracovanie zeleniny-ovocia, Nemecko

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nemecko
Plat : 2128 €
Termín nástupu : Ihneď

Pracovník v závodoch a fabrikách v Nemecku – krájanie a balenie zeleniny, šalátov, ovocia
Pozícia:
Pracovník v potravinárskom závode

Nástupný termín: ihneď prip.dohodou
Dĺžka pobytu: dlhodobo
Lokalita - Buchholz a iné
Mzda: od 14 /hod brutto, príplatky za sobotu - 25%, za nedeľu - 50%.
Hrubá mzda - od 2128 -2500 EUR. Nadčasy možné!
Jazykové znalosti: základy NJ - základy AJ len výhodou !
Vlastné auto výhodou!!!

Požiadavky na zamestnanca:

Flexibilita týkajúca sa pracovného času. Veľké pracovné nasadenie a zodpovednosť pri práci. Čistotný a poriadkumilovný. Bez záznamu v registri trestov. Vlastný mobilný telefón!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Práca pri výrobnej linke, príprava polotovarov, predpríprava výrobkov, krájanie, balenie, triedenie. Práca s mechanizmami, ale aj manuálne bez strojov. Konečné balenie hotových produktov.

Benefity:

Hlavný pracovný pomer - dlhodobo, min. 3-6 mesiacov
Ubytovanie je zabezpečené ešte pred príchodom do Nemecka v rodinných domoch, bytoch a ubytovniach, izby sú 1-2 posteľové.
Zálohy každé 2 týždne - 150-200 eur.

Doplňujúce informácie:

Kontaktujte nás :

ALEKO recruitment agency, Volgogradská 13 ,080 01 Prešov , mail : praca@praca-info.sk , tel.: 0907530016.