Hľadáme pár do hotela (housekeeping) HOLANDSKO, ihneď

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : ostrov Vlieland - Holandsko
Plat : 10,50 €
Termín nástupu : Ihneď

Informácie o ponuke:

PÁR DO HOTELA (housekeeping) HOLANDSKO. ODCHOD:IHNEĎ

Miesto práce: Ostrov Vlieland - Holandsko.
Náplň práce: Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme pár, ktorí bude pracovať v luxusnom hoteli na ostrove Vlieland.

Náplň práce:
- upratovanie hotelových izieb, kúpeľní a spoločných priestorov

Požiadavky:
- komunikatívna znalosť anglického jazyka - NUTNÁ

- skúsenosti s upratovaním výhodou

- motivácia a zodpovednosť

Nástup do práce / termíny: Ihneď

Mzda: Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:

Pracovníci od 23 rokov a viac:
10,50 Eur brutto/hodina + príplatok 8 % holiday money

Mzda je vyplácaná každé 4 týždne na holandský alebo slovenský účet podľa Vášho výberu.

Strava: možnosť zakúpiť si teplnú večeru priamo v hoteli za poplatok 3,50 Eur

Ubytovanie: Zamestnávateľ zabezpečuje ubytovanie za poplatok 50 Eur týždenne (neplatíte poplatky za ubytovanie vopred). Ubytovanie je strhnuté z výplaty pracovníka.
Pracovná doba: Priemerne 36 - 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.
Dĺžka kontraktu: Minimálne 3 mesiace s možnosťou predĺženia.
Poistenie: Hradené podľa platnej holandskej legislatívy.
Vaše náklady / poplatky:

Ešte pred Vaším vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite emailom životopis v anglickom jazyku + fotografiu a Váš záujem nám potvrďte telefonicky.