Ponuka opatrovania

Lokalita : Nemecko, Heilbronn-Neckargartach
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Spoločnost - VIP 24 Plus s.r.o. Hľadáme striedačku s nástupom 17.3.2017 do mestečka Heilbronn-Neckargartach k opatrovaniu manželskému páru. Opatera je potrebná pri 78-ročnej pani, ktorá trpí stareckou slabosťou a je zaradená do 2.stupňa opatrovania. Pohybuje sa s pomocou rolátora. Pani má alergiu na laktózu. O pána sa netreba starať, on pomáha pri opatere manželky. Opatrovateľka čo chodí pravidelne na pozíciu je v rodine spokojná. Opatrovateľka má k dispozícii malý bytík s internetom. Manželom sa treba postarať o domácnosť a navariť. Stredná úroveň nemeckého jazyka postačuje. Odmena: 1220 EUR (netto) + príspevok na cestu za mesačný turnus. Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu. Ak Vás ponuka oslovila kontaktujte nás na číslach: 0948 688 777, 0948 245 300 alebo nám hneď zašlite Váš životopis aj s aktuálnou fotkou na nabor@vip-pflege.eu a my Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca:

komunikatívna úroveň nemeckého jazyka
skúsenosti s opatrovaním

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

24 hodinová opatera seniorov

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
VIP24PLUS
nabor@vip-pflege.eu
Telefón
0948688777
Webstránka
www.vip-pflege.eu
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Opatrovateľka
Pridané
27. 02. 2017