Ponuka práce

Lokalita : Bratislava
Plat : 550-5000 €

Hľadáme administratívnych spolupracovníkov do novootvorenej spoločnosti a nástupom ihneď.Náplň práce je komunikácia emailom,telefonicky a os.stretnutia s klientami(nie sme call centrum!)
Životopisy posielať na keystock.mgabco@gmail.com
Mzda:550eur a viac

Požiadavky na zamestnanca:

Komunikatívny,spolahlivý

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Komunikácia s klientami
Plat
: 550-5000 €
Mesto
: Bratislava
: keystock.mgabco@gmail.com
Telefón
: 0901911006
Web

Podobné pracovné ponuky

Plat: 470 € Brutto+ 3,60 stravné lístky
Mesto: Nitra
- zbaviť dokumenty kovového materiálu ako sú spinky, svorky…, prípadne obalového materiálu :fólie, euro obaly… - ak je dokument roztrhnutý, poškodený, zalepiť/podlepiť lepiacou pásk
Pridané: 27.06.2017
Plat: Dohodou
Mesto: Banská Bystrica
Administratívne práce, evidencia korešpondencie, príprava podkladov riaditeľovi školy, registratúra.
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.Na pozícii RECRUITERA bude vašou úlohou: selekcia vhodných kandidátov výber kandidátov
Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii HR RECRUITER pre medzinárodnú spoločnosť.Náplň práce: Selekcia životopisov kandidátov
Mesto: Senec
Administratívna podpora riaditeľa servisného oddeleniaKomunikácia so zákazníkmiKomplexná administratívna a organizačná podpora spoločnostiPríprava reportov a štatistík (ročné, mesačn
zodpovednosť za predselekciu kandidátovtelefonický screening kandidátovpríprava pohovorov pre konzultantovzodpovednosť za vyhľadávanie kandidátov
Pridané: 26.06.2017
* kompletizácia technickej dokumentácie a technických výkresov a jej zasielanie dodávateľom jednotlivých dielov * kompletizácia a tlačenie manuálov * objednávanie jednoduchý komponentov na
Pridané: 25.06.2017
- administratívna podpora - kontrola činností podľa požiadaviek manažéra - evidencia prijatej a odoslanej korešpondencie a faktúr - zakladanie a vyhľadávanie písomností - komunikácia
Pridané: 23.06.2017
Plat: 800
Mesto: Celá SR
Mame zaujem o ludi ktori maju chut pracovat vo vyrobe v prijemnom kolektive.Firma zabezpecuje odev,stravu,ubytovanie,dopravu do prace. Mzdy vzdy na čas k 20-temu v mesiaci.
Mesto: Nové Zámky
Hladáme admin.pracovníčku do skladu s hutníckym materiálom. Informácie osobne:Nové Zámky, Komárňanská cesta 3(za stavbou Merkury Market)