administratívno-klientský pracovník/zástupca managera

Lokalita : Nitra
Plat : Dohodou

Vzhľadom na to, že momentálne rozširujeme našu kanceláriu v Nitre hľadáme ľudí na obsadenie dvoch pracovných pozícií a to : administratívno-klientský pracovník a zástupca managera.

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky:
-bezúhonnosť
-komunikatívnosť
-príjemné vystupovanie
-zodpovednosť
-ambicióznosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Úlohy:
-kontrola
-spracovavanie žiadostí
-práca s PC(word,excel)
-riadenie a vedenie ľudí
-vybavovanie klientských zložiek
-komunikacia s ľudmi.

Doplňujúce informácie:

Výhody:
-bez skúšobnej doby
-zvýšenie príjmu už po 2 mesiacoch
-mladý dynamický kolektív
-pružný pracovný čas
-teambuildingové akcie
-možnosť pracovať na hlavnú pracovnú činnosť, prípadne si privyrobiť popri práci alebo škole
-pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností.
Plat
: Dohodou
Mesto
: Celá SR
: jpukrov48@gmail.com
Telefón
: 0902102146
Web