Frontend Developer

Lokalita : Košice
Plat : Dohodou

Informácie o ponuke:

Hľadáme skúseného kolegu na pozíciu Frontend Developera.
Záleží nám na tom, aby si dokázal samostatne hľadať riešenia problémov. Tvojou úlohou bude okrem iného aktívna komunikácia tak so zákazníkom, ako aj s backendom.

Požiadavky na zamestnanca:

Nutné:
JavaScript - pokročilý
PHP - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý

Výhodou:
Znalosť PHP frameworku Nette
Znalosť rest API
Znalosť UX a UI pre vizualizáciu dát

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Tvojou úlohou bude analýza a návrh užívateľskej interakcie s komplexnými webovými aplikáciami a implementácia návrhu užívateľských rozhraní v spolupráci s backendom.

Doplňujúce informácie:

Benefity, ktoré ponúkame:

- flexibilný pracovný čas
- hardware podľa vlastného výberu
- školenia
- možnosť profesného rastu
- vďaka tomu, že sme malá spoločnosť vieš rýchlejšie a jednoduchšie presadzovať vlastný názor :-)
Plat
: Dohodou
Mesto
: Košice
: office@anovative.com
Telefón
: +421907843810
Web
: www.anovative.com