Ponuka práce v skladoch vo Veľkej Británii

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Veľká Británia
Plat : 1400 €
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Ponuka vhodná aj práve pre teba!!!
Naša agentúra ponuka prácu v skladoch, kde máte možnosť výberu!!!
Každá ponuka v sklade zaručuje zázemie silnej a stabilnej spoločnosti!!!

Pozícia: pracovník v sklade, operátor, skladník
Lokalita: Veľká Británia – Londýn, Birmingham, Liverpool, Manchester a mnoho ďalších miest
Mzda: 7,20 – 12,00 GBP/hod
Nástupný termín: 2017 celoročne
Jazykové požiadavky: znalosť AJ – komunikatívna úroveň, niektoré sklady ponúkajú prácu uchádzačom aj bez znalosti AJ!
Dĺžka kontraktu: dlhodobo

Informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme ženy/mužov/páry na prácu v skladoch – s textilom, s kozmetikou a drogériou, elektrospotrebičmi , rozličným tovarom...
Práca vhodná pre absolventov škôl bez praxe, študentov, jednotlivcov, páry, skupinky...

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Ide o prácu pre rôzne veľké anglické a nadnárodné spoločnosti, ktoré zamestnávajú pracovníkov v moderných veľkoskladoch a logistických centrách s rôznym druhom tovaru, v rôznych lokalitách Veľkej Británie.

Práca v sklade :
- spracovanie objednávok
- nakladanie tovaru v sklade
- práca aj na oddelení E-com (objednávky a nákup cez internet)
- balenie rôzneho druhu tovaru - oblečenia, obuvi a bižutérie, drogérie, elektrospotrebičov
- práca so skenerom, skenovanie tovaru, zadávanie dát do PC systému
- vyzdvihnutie tovaru na základe objednávky
- príjem a výdaj tovaru rôznej hmotnosti
- balenie a ukladanie tovaru, následné etiketovanie a štítkovanie
- príprava tovaru na expedíciu
- vyzdvihnutie tovaru a vybaľovanie z krabíc na sekcii príjem tovaru
- pri práci sa vyžaduje dôslednosť, presnosť, samostatnosť a precíznosť
- príjemná pracovná atmosféra v skladoch s rôznou teplotou na pracovisku

Zamestnanecké výhody, benefity
- garantovaná minimálna mzda 7,2 GBP/
- po príchode zabezpečené ubytovanie
- zabezpečená doprava z letiska
- príplatky za nočné zmeny
- príjemná pracovná atmosféra
- dobré referencie a odozvy od umiestnených uchádzačov
- možnosť poberať rodinné prídavky v UK
- pri podpise zmlúv Vám poskytneme kompletné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je potrebné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska /zdravotné poisťovne, úrady práce, .../ .
- práca na min. 3 mesiace s možnosťou predĺženia
- pomoc so zakúpením letenky

- Aleko agency má celoslovenskú pôsobnosť, nemusíte k nám cestovať osobne, vieme vybaviť prácu aj mailom - podmienkou je prístup k internetu a tlačiarni so skenerom, telefónu - ušetrite si tak náklady na cestovanie po Slovensku!
Táto možnosť je veľmi vhodná aj pre uchádzačov, ktorí sa už nachádzajú v zahraničí alebo sú z iných krajín - ako ČR, Maďarsko, Rumunsko a pod.!

Kontaktujte nás mailom , telefonicky alebo osobne :
Personálny konzultant: Nemešová Anna