Stavebné práce- Holandsko/Nemecko

Lokalita : Holandsko, Nemecko
Plat : 1800 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : 40 hod týždeň + nadčasy

Hľadáme skúsených murárov, obkladačov, dláždičov, pokrývačov, klampiarov, tesárov, štukatérov, maliarovdo Holandska/Nemecka. Pracuje sa na rôznych veľkých projektoch po celom Belgicku/Holandsku/Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca:

- vyžaduje sa prax v odbore min. 3 roky za posledných 5 rokov
- komunikatívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka - vlastné auto k dispozícii - možnosť ihneď vycestovať
- dobrý zdravotný stav
- presnosť, zodpovednosť, flexibilita

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

práca podľa zadelenia a pokynov nadriadeného, práca podľa plánov

- mzda od 1800€ Netto /mesiac - pracovný úväzok: 40 hodín týždenne + nadčasy - ubytovanie je zabezpečené, hradené - náradie poskytuje zamestnávateľ - možnosť pracovať nadčasy
¬- pomoc so všetkými registráciami - práca je na hlavný pracovný pomer, zahraničnú zmluvu

V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom:
-Podrobne rozpísaný životopis nemeckom alebo anglickom jazyku
- Fotografiu tváre
- Výučný list, certifikáty
- Referencie od predošlých zamestnávateľov za posledné roky
K dispozícii sme Vám emailom: info@dkrs.sk, telefonicky: 0910 901 936, 047/5622620.
Web: www.dkrs.sk alebo Facebook: DK Recruitment services.

Základné informácie o ponuke

Plat
1800 €
Kontakt
Romana Ďurišová
info@dkrs.sk
Telefón
0911279723
Webstránka
www.dkrs.sk
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Stavebný priemysel
Pridané
30. 09. 2016