Fabriky v Holandsku hľadajú nových zamestnancov! Práca vhodná pre absolventov!

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Scherpenzeel, Helmond, Apeldoorn - Holandsko
Plat : 900 €
Termín nástupu : Ihneď

Náš dlhoročný klient rozširuje svoje fabriky a hľadá mladých ľudí, ktorí majú záujem vycestovať do zahraničia a neboja sa vyskúšať nové veci. Fabriky spracúvajú bravčové a hovädzie mäso, pracovať by ste mohli na rôznych pozíciách od balenia a etiketovania, po vyrezávanie alebo vykosťovanie.
Vieme umiestniť skupinky ale aj páry. Práca je teda vhodná pre mladé ženy a mužov vo veku od 18 do 21 rokov. Ak však máte skúsenosti s prácou v mäsozávode, ale ste starší, neváhajte nás kontaktovať.
Práca na holandskú pracovnú zmluvu. Ubytovanie a dopravu do zamestnania máte zabezpečenú zamestnávateľom. Na mieste slovenská koordinátorka, navyše sme Vám aj my k dispozícii počas celej doby pobytu.

Požiadavky na zamestnanca:

Zamestnávateľ vyžaduje hlavne:
* pracovitosť
* fyzickú zdatnosť
* chuť pracovať v zahraničí
* ochotu pracovať s mäsom

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Vo fabrikách sa pracuje na 2 zmeny, zamestnanci majú 8-hodinovú pracovnú dobu s možnosťou pracovať nadčasy.
Ako pomocníci budete mať na starosti tieto úkony:
* balenie
* váženie
* etiketovanie
* umývanie náradia a prepraviek
* pomocné práce pri vykosťovaní alebo orezávaní

Nevyžadujú sa od Vás žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti - zamestnávateľ si Vás rád zaučí. Ani znalosti cudzieho jazyka nie sú potrebné, ale ak nejaký ovládate, je to pre Vás veľkou výhodou.
V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis na uc@universalconsulting.sk alebo nás kontaktujte telefonicky.