Holandsko - pomocné práce v potravinárstve

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita :
Plat : 907,17 - 1524,60 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : Ranná a poobedná zmena

Holandský zamestnávateľ, ktorý zabezpečuje prácu pre 2000 ľudí, hľadá mladých mužov a ženy bez skúseností do 21 rokov, ktorí sa neboja a chcú vyskúšať prácu v zahraničí! Vieme spolu umiestniť skupinky kamarátov/páry!
Nemáš skúsenosti a neovládaš cudzí jazyk? Skončil si strednú školu a chceš si vyskúšať žiť v zahraničí? Tak poď s nami do Holandska a zarob si napríklad na svoje prvé auto. Už teraz si môžeš aj s Tvojimi kamarátmi rezervovať pracovné miesto v Holandsku.

Referencie od našich vycestovaných kandidátov si môžete prečítať tu:

Požiadavky na zamestnanca:

Hľadáme zodpovedných mladých mužov a ženy (preferovaný vek: 18 - 21 rokov) s chuťou pracovať v zahraničí.

Voľné miesta aj pre páry a skupinky kamarátov.

Ponúkame prácu aj pre starších pomocníkov, ktorí už majú skúsenosti s prácou s nožom - nástupy po dohovore so zamestnávateľom .

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Pomocné práce - etiketovanie, skenovanie, váženie, čistenie prepraviek, náradia, pomocné práce pri úprave mäsa (napr. nakladanie na pás, vyberanie kostí, orezávanie, porciovanie a pod.) a bez znalosti jazyka.

Ide o kumulovanú pozíciu - môžete byť preradený aj na inú prevádzku zamestnávateľa, napr. do pekární, kde sa pečú rôzne cukrovinky, torty a cheesecaky.