Aupair v Bilbau

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Bilbao
Plat : 400 €
Termín nástupu : 15.08.2016
Pracovná doba : 7:30 - 19:00

AuPair Bilbao/Spanielsko: Slovensko-Spanielsky par, hladame aupair/Slovenku na min 1 rok. Staroistlivost o 1,5 rocneho chlapca.

Požiadavky na zamestnanca:

1. zaciatok prace cca od polovice augusta 2016, 2 tyzdne trenink so sucasnou aupair (odovzdanie skusenosti a chlapcovych navykov)
2. byvanie u nas v dome so zahradou, vo vlastnej izbe s oddelenym priestorom na studium/relax a spanie.
3. vlastna kupelna na chodbe
4. stravovanie u nas
5. vikendy volno, dovolenka 4 tyzdne / rok
6. pracovna doba cca od 7:30 do 19:00 s casom pre seba, ked je syn v skolke (cca od 10:00 do 14:00). Niekedy nutne starat sa aj cez noc, ak budeme na sluzobnej ceste.
6. syna odniest do skolky a vyzdvihnut zo skolky, hrat sa s nim, zobrat ho von, hrat sa s nim, komunikovat a spievat po slovensky
7. komunikativna znalost spanielciny nutna (schopnost dohodnut sa s ucitelkami v skolke, pripadne s lekarom)
8. CV s motivacnym listom a pripadnymi referenciami na email: ivan.poc@gmail.com
9. v pripade zaujmu nasleduje Skype video telefonat
10. predchadzajuce skusenosti nie su podmienkov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Rano nakrmit, dviest do skolky, vyzdvihnut zo skolky, hrat sa, komunikovat s chlapcom po slovensky, citat rospravky, spievat, chodit s nim von, na plaz, na luku, etc., starat sa cele poobedie az do 7 vecer, v pripade, ze sme na sluzobnej ceste, starat sa aj cez noc.

Doplňujúce informácie:

narok na dovolenku 4 tyzdne / rok