Pomoc do domacnosti, Maser/ka k starsej pani, Nemecko

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita :
Plat : 1600 €
Termín nástupu : 01.11.2016

Dobre situovana rodina v Bavorsku hlada pomocnicu do domacnosti. Naplnou prace je upratovanie, varenie, resp. pomoc v zahradke.

Masersky kurz je vyhodou, pretoze starsia pani mava problemy s rukami a chrbticou, vyzaduje si masaz. Zaklady nemciny su postacujuce. Ubytovanie a strava su zabezpecene. Mozny je mesacny turnus, na vymenu, alebo na trvalo.

Ponukame 1.600€ Brutto

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky
Opatrovatelsky kurz, zdravotna sestra, maser/ka, fyzioterapeut/ka
Zaklady nemciny su postacujuce.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Ponukame pracu pre opatrovatelku k starsej pani, inak uplne samostatnej. Pomoc pri upratovani, vareni, resp. peceni. Pani ma problemy s rukami a chrbticou, vyzaduje masaz.

Doplňujúce informácie:

Ponúkame
Ubytovanie a strava su zabezpecene. Mozny je mesacny turnus, na vymenu, resp. na trvalo.

Platové podmienky
1 600 EUR/mes.