DORMEO hľadá nový tím telefonických operátorov (flexibilný prac. čas)

Lokalita : Považská Bystrica alebo Bratislava
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď

Naše úspechy sú odzrkadľované len na základe vynikajúcich výsledkov našich zamestnancov.

„Hľadáme šikovných ľudí, ktorí obohatia náš silný tím telefonických operátorov v call centre v Považskej Bystrici, alebo v Bratislave“

Požiadavky na zamestnanca:

Od uchádzačov očakávame komunikatívnosť, príjemne vystupovanie, chuť pracovať a ostatné veci ťa naučíme. Pošli nám svoj životopis a staň sa TOP predajcom!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Pozícia telefonický operátor zahŕňa:
-kontaktovanie len existujúcich zákazníkov z internej databázy
-predaj výrobkov prémiových značiek (DORMEO, Delimano, LiveActive,
TopShop, Walkmaxx), ktoré podporujú zdravý životný štýl
-zaznamenávanie údajov do systému

Doplňujúce informácie:

Výhody:
- príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív
- flexibilný pracovný čas
- jednozmenná prevádzka
- práca na TPP s výberom pracovného úväzku (8h.,7h.,6h.,)
- práca s prestížnymi značkami DORMEO, DELIMANO
- nadštandardné hodnotenie (fixná + variabilná zložka ) + iné odmeny
- aktivita „ PRIVEĎ ZNÁMEHO“- a získaj za neho finančnú odmenu
- vhodná práca i pre absolventa! (prax u nás nie je nutná)
- zamestnanecké zľavy na produkty
- kompletné zaškolenie – komunikačné zručnosti aj práca s PC
- motivačné súťaže – finančné, nefinančné
- medzinárodné súťaže v rámci celej spoločnosti
- stravné lístky v hodnote až 4€
- zmluva aj na dobu neurčitú
- firemné teambuildingy a večierky
- špeciálne motivačné dni (palacinkový deň, limonádový deň, a pod.)
- stolný futbal na relax
- výborná lokalita v centre mesta

Pošli nám svoj životopis a staň sa súčasťou nášho tímu.
Plat
: Dohodou
Mesto
: Považská Bystrica
: hr.pb.sk@studio-moderna.com
Telefón
: 0911286980
Web
: http://www.studiomoderna-blog.sk/