Hľadáme zamestnanca, OFFICE MANAGER a ASISTENT

Lokalita :
Plat : 640 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba :

Hľadáme zamestnanca, na zastrešenie hlavnej administratívnej agendy spoločnosti a administratívnej organizácie kancelárie. Administratíva predovšetkým pri developerskej činnosti a správe bytov spoločnosti.
Nutnou požiadavkou pre túto prácu je zmysle pre organizáciu a poriadok, je záujem o prácu, flexibilný pracovný čas, pokročilá práca s PC a motivácia.
Po úspešnom začlenení sa do týmu sa stanete súčasťou mimoriadne rýchlo rastúcej spoločnosti, s ktorej rastom rastie aj finančné ohodnotenie jej zamestnancov.

Hodinová sadzba 3.0 Eur. Denne cca 6 až 8 hodín. Mesačne cca 450 - 650 Eur V ČISTOM. Možnosť rôznych provízii pri preukázaní šikovnosti pri jednotlivých činnostiach.

Životopis a popis predošlých pracovných / študijných skúseností môžete poslať na: alex.kreze@gmail.com prípadne tel. kontakt je 0911881214. Predmet emailu musí obsahovať: OFICE MANAGER BB

Pred účasťou na pohovore, alebo po absolvovaní pohovoru bude uchádzačom zaslaný vstupný dotazník na pracovnú pozíciu

Termín pohovoru: koniec Januára/Február

Termín možného nástupu: ihneď

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky, výhody:
Pozitívny vzťah k práci, flexibilná pracovná doba, zmysel pre poriadok a organizáciu, schopnosť riešiť vzniknuté situácie aj samostatne.
Nutné kritériá:
Vodičský preukaz a prax viesť osobný automobil
MS Office, POKROČILÝ (MS Word a Excel)
Práca s PC, pokročilý
Minimálne ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou

VŠ vzdelanie výhodou
Vlastný automobil výhodou
Živnosť výhodou
Predošlé skúsenosti so správou bytov, administratívnou činnosťou a prácou s klientmi vítaná.

Práca je vhodná aj pre absolventov ktorý vedia preukázať nadštandardné výsledky už počas štúdia napr. „červený diplom“ , prvé miesta na ŠVOČ a pod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Hľadáme:

Administratívneho pracovníka na zastrešenie hlavnej administratívy pri všetkých činnostiach spoločnosti. Predovšetkým pri správe nájomných bytov a developerských aktivitách.
Práca obsahuje napríklad vytváranie, vypisovanie a podávanie žiadostí, triedenie, scanovanie dokumentov, chystanie pokladov pre právnikov, poštová agenda, vedenie a organizácia dokumentov s spoločnosti, realitná činnosti podľa potreby – v rámci predaja a prenájmu nehnuteľností, vedenie a a ďalšie činnosti podľa potreby. Nutným predpokladom k výkonu práce je práca na PC na vysokej úrovni.

Doplňujúce informácie:

Ponúkame:
Zamestnanec bude mať k dispozícii notebook, firemný telefón a kanceláriu v centre mesta. Stanete sa súčasťou rýchlo sa rozvíjajúceho a dynamického týmu a rýchlo rastúcej spoločnosti. Zamestnanec bude zaškolený. Časom, v prípade preukázania šikovnosti možnosť bonusov a zvýšenia finančného ohodnotenia ako aj kariérneho rastu v širokom spektre pôsobnosti spoločnosti.
Plat
: 640 €
Mesto
: Banská Bystrica
: alex.kreze@gmail.com
Telefón
: 0911881214
Web
: kagroup.sk