Aupair / Leto 2016

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Kanton Schwyz
Plat : Dohodou
Termín nástupu : 01.08.2016

Sme rodinka s tromi chlapcami vo veku 6, 3 a2 rokov, žijúca v kantone Schwyz. V apríli 2016 sa nám narodí štvrte dieťa.

Od leta 2016 hladáme (na 1 rok, radi aj dlhšie) milú AUPAIR, ktorá by chcela byť časťou našej rodiny a dokázala by vybudovať pekný vzťah k naším deťom. Bývame v rodinnom dome so záhradou. Ak máš rad/a prírodu, dostaneš možnosť stráviť čas v krásnych Alpách. U nás máš možnosť sa zdokonaliť v nemčine, spoznať novú krajinu a ludí.

Požiadavky na zamestnanca:

Podmienka:
- spolahlivosť, úprimnosť
- ochota pomáhať
- príjemný prístup k deťom
- vek 18 - 25 rokov
- základne znalosti nemčiny
- nefajčiarka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Tvojou úlohou bude starať sa o deti, ked budem v práci (pracujem na 30%), navariť obed, a sem-tam po večeroch baby-sittovať. Domáce práce si možme spoločne deliť.
Nám je velmi doležite, aby si sa u nás dobre cítila a ti dať možnosť navštevovať kurz nemčiny v blízkom okolí.

Na Slovensko chodievam častejsie, a s vhodnými kandidátkami sa budem chcieť osobne stretnúť. V prípade dohody by kandidátka prišla na jar na týžden na skúšku.

Ak ťa tento inzerát zaujal, sa tešíme na e-mailový kontakt s krátkym životopisom, motivačným listom a fotkou (ak sa dá najlepšie v nemčine).

E-Mail: ueh@gmx.net