HLADAME AUPAIR / LETO 2016

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Kanton Schwyz
Plat : Dohodou
Termín nástupu : 01.08.2016
Pracovná doba : 1 - 2 roky

Od leta 2016 hladáme (na 1 rok, radi aj dlhšie) AUPAIR k 3 a 4 ročným chlapcom. Sme rodinka žijúca vo švajčiarsku (Kanton SZ) a ak máš rad/a prírodu, dostaneš možnosť stráviť čas v krásnych Alpách. U nás máš možnosť sa zdokonaliť v nemčine, spoznať novú krajinu a ludí.
Ak ťa tento inzerát zaujal, sa tešíme na e-mailový kontakt s krátkym životopisom, motivačným listom a fotkou.

E-Mail: ueh@gmx.net

Požiadavky na zamestnanca:

Podmienka: spolahlivosť, vek 18 - 25 rokov, základne znalosti nemčiny, a príjemný prístup k deťom.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Deti chodia do školky a tvojou úlohou bude ich tam zaviesť a vyzdvihnuť, stráviť s nimi čas cez obed a výpomoc v domácnosti. Ja pracujem na polovičný a manžel na plný úväzok.

Na Slovensko chodievame častejsie, a s vhodnými kandidátkami sa budem chcieť spolu s deťmi osobne stretnúť. Som rodáčka z Piesťan. V prípade dohody by kandidátka prišla cez jarne prázdniny na týžden na skúšku.